Zpět na » Serie A » Jak bude vypadat útok Palerma?

Serie A - Jak bude vypadat útok Palerma?

0

Líbilo se

08.05. - V Palermu se v létě zřejmě odehraje spousta změn. Nejen nový trenér, ale zřejmě i noví útočníci budou muset klub posílit. Z těch současných jich zřejmě mnoho nezbyde.

Téměr jako jistota se jeví odchod Andrey Caracciolo. Vysoký útočník, který měl původně v Palermu nahradit Lucu Toniho, se příliš neprosadil a sám projevil touhu odejít.

"Odchod Caracciola z Palerma je nevyhnutelný, nejen pro hráče, ale i pro klub. Zájem o něho je, nejen v Itálii, ale i Everton, Tottenham a Rangers se o něho zajímají. Také Spalletti se na něho vyptával, ale nijak konkrétně. Podle mě finanční síla klubů z britských ostrovů dotlačí Palermo k prodeji." prohlásil Andrea D'Amico, hráčům agent.

Sám hráč nedávno prohlásil, že jeho snem je znovu si zahrát pod trenérem De Biasim v Turíně, ale při zájmu anglických klubů je Tuírn poslední variantou.

Jiná situace je v případě Amauriho. Zatímco s Caracciolovým odchodem se zřejmě smířilo už i vedení, o odchodu brazilce Amauriho nechce nikdo ani slyšet. Amauri měl na začátku sezony báječnou formu, kterou přerušilo zranění kolena, kvůli kteréme ještě nyní nehraje. Hráčův agent Mariano Grimaldi pro Goal.com potvrdil, že zájem o Amauriho rozhodně je.

"Amauri je velmi žádaným hráčem, to není nic nového. Je sice v Palermu spokojen a nebrání se setrvání na Sicílii, zároveň ale nevylučujeme možnost přestupu. Přestup by byl každopádně výhodný i pro Palermo, Amauri má čtyřletou smlouvu a rozhodně by neodcházel za malou částku." tvrdí Grimaldi

"Prišlo dost nabídek, z různých klubů, především z Itálie, Anglie a Ĺ panělska. Například Liverpool má zájem, ale chce, aby Amauri přijal druhé občanství, aby byl brán za hráče z EU. Rafael Benitez je přesvědčen, že Amauri je po Drogbovi nejlepší zakončovatel v Evropě. Liverpool ale není jedinou variantou."

"Inter má zájem nahradit Crespa Amaurim, pokud Crespo bude muset zpátky do Chelsea. S tím ale nesouhlasím, Amauri nebude nikoho nahrazovat. Když mají kluby jako Liverpool, Inter, AC Milán, Juventus, Real Madrid a Barcelona zájem o Amauriho, je jasné, že jeho cena pod dvacet milionů euro neklesne." tvrdí Grimaldi.

Pokud skutečně oba Palermo opustí, vedení Palerma nemusí zoufat. V kádru totiž jsou i David Di Michele, Roberto Cavani a mladý polák Matusiak. Především Di Michele a Cavani jsou připraveni okamžitě začít dávat branky, což dokazují i letos.

Zdeněk Leitkep / goal.com, eurosport.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články