Zpět na » Serie A » Agent: Kovačić do Arsenalu neodejde. Zůstane v Interu

Agent: Kovačić do Arsenalu neodejde. Zůstane v Interu

Agent: Kovačić do Arsenalu neodejde. Zůstane v Interu © espncdn.com - Mateo Kovačić

0

Líbilo se

24.03. - O Mateu Kovačiće je velký zájem. Mladý chorvatský záložník je jedním z největších talentů v Evropě a jeho potenciál je velký. Neni proto divu, že se v médiích často píše o možném přestupu. Něco takového ale hráčův agent odmítá.

Stále teprve dvacetiletý hráč podepsal v Miláně smlouvu teprve před dvěma měsíci, ale už se v novinách objevuje jeho jméno v souvislosti s odchodem. Jednak se jedná o velmi talentovaného hráče se zkušenostmi z reprezentace a velkým potenciálem, ale především není Kovačić v poslední době příliš nasazován. Média proto spekulují o možných problémech mezi Kovačićem a trenérem Robertem Mancinim.

Za poslední týden byl Kovačić spojován s odchodem do katalánské Barcelony nebo londýnského Arsenalu. Celou situaci kolem svého klienta nyní komentoval hráčův agent Nikky Vuksan. V rozhovoru pro FcInterNews rekl: "Mateo teprve před pár týdny prodloužil smlouvu s Interem. A od té doby se v tomto ohledu nic nezměnilo."

"Podepsal smlouvu na pět let. Věří, že jeho budoucnost je v Interu. Kdyby nebyl šťastný, tak by neprodlouzil. Slyšel jsem o zajmu několika klubu a Arsenal byl mezi nimi, ale s nikým jsem osobně nemluvil. Mateo je hráčem Interu a ještě dlouho jim bude," dodal Vuksan.

Kam dál?

Ondřej Pražák / football-italia.net

Nejnovější články