Zpět na » Serie A » Na český souboj nedošlo

Serie A - Na český souboj nedošlo

0

Líbilo se

07.05. - V Miláně na sebe narazilo Jankulovskiho AC a Ujfalušiho Fiorentina. Čeští fotbalisté si proti sobě ale nezahráli, protože zadák Violy stále léčí zranění. Průměrný zápas skončil 0:0. Udinese se Sivokem v základu podlehlo v Cagliari Sardům 2:1.

Marek Jankulovski vstoupil v zápase s Fiorentinou do hry v úvodu druhé půle. Aby mohl využít služby českého obránce, stáhl kouč Ancelotti ze hry Brazilce Serginha. Marek opět hýřil aktivitou, jak je jeho zvykem. Na překonání soupeřovi obrany ovšem recept stejně jako jeho spoluhráči nenašel. V jednom případě se dostal k zakončení. Jak už ale napovídá konečný stav 0:0, Jankulovskiho střela se neujala. Server datasport.it udělil českému obránci známku 6. Redaktoři z deníku La Gazzetta dello Sport nasadili přísnější metr a Jankulovski od nich obdržel podprůměrné hodnocení 5.5. Tomáš Ujfaluši se neobjevil ani mezi náhradníky. Získaný bod mu udělá určitě větší radost než jeho reprezentačnímu kolegovi.

Tomáš Sivok, který se svým Udinese zavítal do Cagliari, měl ještě po první půli důvod k radosti. Bianconeri vedli 0:1. Jenže ve druhé půli Sardové výsledek kompletně otočili a Udinese se vrací domů bez bodu. Kouč Malesani dokonce prohlásil, že během své letité kariéry ještě neviděl, že by tým ztratil koncentraci takovým způsobem jako včera jeho svěřenci. Zápas se nepovedl ani Sivokovi. Posila ze Sparty zahrála velmi nevýrazně. Na útočné výpady jakoby tentokráte Sivok zcela zapomněl. Gazzetta i Datasport hodnotily jeho výkon shodně známkou 5.5. Tomáš Zápotočný si celý zápas vytrpěl na lavičce mezi náhradníky.

/ FotbalPortal.cz; gazzetta.it; datasport.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články