Zpět na » Serie A » Mladé Italy čeká přípravný kemp

Serie A - Mladé Italy čeká přípravný kemp

0

Líbilo se

04.05. - Trenér italské reprezentace do 21 let, Pierlugi Casiraghi povolal 26 hráčů, na soustředění v Covercianu před červnovým evropským šampionátem v Nizozemí. Přípravný "kemp" proběhne od pondělka do středy. Jediným nováčkem v Casiraghiho nominaci je brankár Sirigu z Palerma.

Ve výběru chybí obránce Adreolli z Interu a záložník Aquillani s gólmanem Curcim z římského AS, které čeká finále Italského poháru. Na červnovém mistrovstí Evropy narazí mladí Italové ve skupině na Českou republiku, Anglii a Srbsko. V dosavadních přípravných zápasech zvítězili v Lucembursku 0:2 a při křtu nového stadiónu ve Wembley remizovali s domácí Anglií v krásném utkání 3:3.

Casiraghiho nominace na soustředění:

Brankáři: Consigli (Sambenedettese), Sirigu (Palermo), Viviano (Brescia).
Obránci: Canini (Cagliari), Chiellini (Juventus), Coda (Udinese), Criscito (Genoa), Mantovani (Chievo), Marzoratti (Empoli), Motta (Udinese), Raggi (Empoli).
Záložníci: Cigarini (Parma), De Martino (Udinese), Dessena (Parma), Lazzari (Piacenza), Montolivo (Fiorentina), Morosini (Bologna), Nocerino (Piacenza), Padoin (Vicenza), Paonessa (Vicenza), Rosina (Torino).
Ăštočníci: Lupoli (Derby County), Palladino (Juventus), Pazzini (Fiorentina), Pelle' (Cesena), Rossi (Parma)

/ gazzetta.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Nejnovější články