Zpět na » Serie A » Niklas Moisander do Sampdorie?

Niklas Moisander do Sampdorie?

Niklas Moisander do Sampdorie? © members.fortunecity.it - Sampdoria Janov - fanoušci tohoto týmu

0

Líbilo se

11.02. - Střední obránce Ajaxu Amsterdam Niklas Moisander má zřejmě vybráno, kam zamíří jeho kroky, až mu v létě skončí smlouva v holandském klubu. Podle zpráv z Itálie je finský stoper v Janově na zdravotní prohlídce, aby pak podepsal smlouvu se Sampdorií.

Devětadvacetiletý obránce dlouho patřil k základním stavebním kamenům Ajaxu Amsterdam, ale postupně s ním klub i kvůli zraněním přestal počítat a nakonec se rozhodl neprodloužit s finským hráčem smlouvu. Ta mu trvá do 1. června 2015, takže už od ledna hráč může podle regulí FIFA jednat s jinými kluby o angažmá.

A podle italských zdrojů má Moisander vybráno. Další ligou, kterou okusí, bude italská Serie A. Ještě v rámci lednového přestupního období se o něj zajímalo římské AS a také po skončení lednových přestupů se prý sportovní ředitel AS Walter Sabatini rozhodoval, zda by hráče neangažoval v létě právě díky skončené smlouvě.

Nakonec se ale ze služeb finského obránce bude radovat jiný klub. Jak uvádí expert na přestupy Gianluca Di Marzio, Niklas Moisander tráví celou středu v Janově, aby se zde podrobil zdravotní prohlídce a následnému podpisu smlouvy na transfer, který vejde v platnost v létě. S povolením Ajaxu Amsterdam by Moisander měl podepsat předkontrakt na tři sezony.

Moisander by ale nemusel být jedinou posilou, kterou by Doria mohla ohlásit. Tou další je talentovaný mladík Stanley Amuzial z Nigérie. A poslední zajímavou zprávou je zájem Sampdorie o brazilského brankáře Norberta Neta, který momentálně působí v kádru Fiorentiny. S ní ale odmítl prodloužit kontrakt a také on tedy bude od léta volným hráčem. Že by Sampdoria Janov získala tři hráče, aniž by za ně zaplatila jediné euro?

Kam dál?

Ondřej Pražák / football-italia.net

Noviny
Nejnovější články