Zpět na » Serie A » Maldini na operaci kolena

Serie A - Maldini na operaci kolena

0

Líbilo se

03.05. - Kapitán AC Milán Paolo Maldini podstoupí operaci kolena. Jeho start ve finále Ligy mistrů je tak ohrožen. Vynikající stoper však věří, že si v Athénách proti Liverpoolu zahraje.

Milánský veterán hrál s poraněným kolenem už první semifinále v Manchesteru, které rossoneri prohráli 2:3. Po něm se začal rozmýšlet, zda podstoupí operaci. Druhé utkání s Manchesterem Maldini právě kvůli zranění nehrál. Vítězství svého týmu sledoval z tribuny.

Přestože si tento slavný obránce zahrál už finále nejprestižnější klubové soutěže sedmkrát, chtěl by si ho zahrát i poosmé a vše tomu přizpůsobuje. "Ale já si chci opravdu zahrát své osmé finále Champions league v kariéře", prohlásil Maldini."

Maldini doufá, že bude 23. května v Athénách fit. Moc si přeje odčinit porážku z roku 2005, kdy Liverpool zázračně vyrovnal ztracený zápas a na penalty poté triumfoval. AC Milán teď má nejlepší možnost pro odplatu a italský obránce to moc dobře ví.

A jak vzhlíží k anglickému soupeři? "Myslím, že Liverpool je tým, které ho se nemusíme bát a doufám, že mu ukážeme! Přeji si, abychom na vrcholu stáli my."

Paolo Maldini se stal symbolem rossoneri a fanoušci milánského klubu společně s hráčem pevně věří, že vybojují titul v Lize mistrů.

/ FotbalPortal.cz, skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články