Zpět na » Serie A » AS Řím do konce sezony nemůže počítat se zraněným Iturbem

Serie A - AS Řím do konce sezony nemůže počítat se zraněným Iturbem

AS Řím do konce sezony nemůže počítat se zraněným Iturbem © calcio.fanpage.it - Juan Iturbe

2

Líbilo se

01.02. - Nepříjemná událost postihla římské AS, které se stále nevzdává boje o titul s vedoucím Juventusem Turín. Giallorossi se v této sezoně nejspíš již nebudou moci spoléhat na služby argentinského rychlíka Juana Iturbeho, kterého ze hry vyřadily trable s kolenními vazy.

Iturbe nebyl schopen dohrát sobotní ligové utkání s Empoli, v němž Římané s patnáctým celkem Serie A na domácím hřišti pouze remizovali 1:1, když po poločase dokonce prohrávali. Iturbeho musel už ve 25. minutě vystřídat Alessandro Florenzi.

Argentinský fotbalista si v zápase poranil kotník a koleno, podrobnější vyšetření pomohla odhalit závažné problémy zejména s kolenními vazy. Podle vyjádření lékařů je velmi pravděpodobné, že jedenadvacetiletý ofenzivně laděný hráč se v tomto ročníku už na hřišti neobjeví.

Pro Římany, kteří v tomto týdnu prodali Mattiu Destra do AC Milán a naopak získali Seydoua Doumbiu z CSKA Moskva, je to nepříjemná ztráta. Vedení klubu se na poslední chvíli nejspíš pokusí získat někoho na Iturbeho místo, horkým kandidátem má být kolumbijský reprezentant Victor Ibarbo z Cagliari.

Juan Manuel Iturbe Areválos, jak zní celé jméno argentinského hráče s paraguayskými kořeny, přišel do Říma teprve před začátkem tohoto ročníku. Vlci jej vykoupili za 22 milionů eur z Hellasu Verona. Za AS Řím letos Iturbe nastoupil k 21 utkáním, ve kterých vstřelil tři branky.

Kam dál?

Ond?ej Hlavá? / Football-Italia.net, Fotbalportal.cz

Nejnovější články