Zpět na » Serie A » Lucarelli: Fiorentina není definitivní!

Serie A - Lucarelli: Fiorentina není definitivní!

0

Líbilo se

01.05. - Cristiano Lucarelli znovu potvrdil svůj odchod z Livorna. Hráč ale popřel, že se dohodl ve Florencii na smlouvě. Podle něho je Fiorentina pravděpodbným působištěm, ale ne jistým. Aktualizováno!

O Lucarelliho odchodu se začalo mluvit po jeho vleklých sporech s prezidentem Livorna Spinellim. Sám hráč několikrát prohlásil, že chce odejít. Nyní oznámil své další působiště.

"Přestupuji do Fiorentiny. Sezonu dohraji v Livornu, poté už to budou pouze přátelé. Bohužel jsem dal Livornu všechno, vrátilo se mi toho ale daleko méně. Nechci být dál vláčen médii i vedením. Toto je poslední rok v Livornu, pak jdu dál." tuto zprávu dnes přinesli italské noviny. Sám hráč ale prohlásil, že byl špatně pochopen.

"Ano, můj agent jedná s Fiorentinou. Ale nic není uzavřeno, v žádném případě není přestup hotov. Teď o tom ani nepřemýšlím, chci zachránit Livorno." prohlásil hráč.

Lucarelli přišel do Livorna v roce 2003 a pomohl klubu k postupu do Serie A. V lednu odmítl přestup do ruského Zenitu Petrohradu, protože chtěl zůstat v Itálii. Rozpor s vedením klubu ale nakonec znamená jeho odchod.

Ranní zprávy, podle kterých už je vše hotovo a Lucarelli se stěhuje do Fiorentiny, jsou tak dementovány. Lucarelli ale v minulosti prohlásil, že Fiorentina je jeho favorizovaným klubem, proto přestup v rámci Toskánska rozhodně není tabu.

Zdeněk Leitkep / channel4.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články