Zpět na » Serie A » Ohlasy trenérů na 34. kolo Serie A

Serie A - Ohlasy trenérů na 34. kolo Serie A

0

Líbilo se

30.04. - Aktuální kolo Serie A bylo plné sporných rozhodnutí rozhodčích. Hlavně v Udine s výkonem rozhodčího nebyli spokojeni.

Fiorentina - Chievo 1:0
Cesare Prandelli (Fiorentina): "Každý ať si udělá vlastní obrázek. Pazzini dnes hrál na správné pozici a ukázal, že je velmi platným hráčem. Máme několik útočníků, každý z nich je jiný a jsem za to rád. Jorgensen dnes hrál na kraji obrany a ukázal, že je schopný hrát prakticky kdekoliv. Je neobyčeně takticky vyspělý a může hrát téměř jakoukoliv úlohu na hřišti."

Inter - Empoli 3:1
Roberto Mancini (Inter): "Jsem spokojen. Soustředíme se už na příští sezonu, ale zbytek letošní rozhodně nevypustíme. Musíme budovat kádr na příští rok, času není nikdy dost."
Luigi Cagni (Empoli): "Musím pochválit svoje hráče, přestože nejsem spokojen. Byl příliš vidět rozdíl mezi hvězdami Inter a našimi hráči. Jsem radši, když můžeme hrát a tvořit, to ale na Inter nejde."

Ascoli - Reggina 2:3
Nedo Sonetti (Ascoli): "Dobře jsme začali, ale nevyužili jsme šanci jít do dvoubrankového vedení, a soupeř to využil. Dělali jsme chyby v obraně a Reggina jich během 10 minut skvěle využila."
Walter Mazzari (Reggina): "Jak se blíží konec sezony, množí se překvapivé výsledky. Parma hraje skvěle, proto budeme potřebovat alespoň 41 bodů k záchraně. Musíme dál bojovat, hned příště v Janově. Nepřemýšlíme o budoucnosti, jdeme zápas za zápasem k záchraně."

Livorno - Palermo 1:2
Fernando Orsi (Livorno): "Ta penalta byla komická. Nikdy jsem neviděl podobnou penaltu. Mrzí mě druhá branka, byla nezasloužená. My jsme hráli a sahali pro výhru, Palermo dalo branku a vyhrálo."
Renzo Gobbo (Palermo): "Nejsem ten, kdo bude zachraňovat sezonu. Jen vedu tenhle tým za vítězstvím. Dlouho jsme nevyhráli. Potřebovali jsme nějakou změnu, tou bylo vynechání Cavaniho ze sestavy. Nakonec se to vyplatilo, jsem rád."

Messina - Atalanta 0:0
Bruno Bolchi (Messina): "V první půli jsem hráli ustrašeně. Nevím proč. Mým úkolem není zachránit klub, ale přinést mu uvolněnou hru. Pak přijde i záchrana."
Stefano Colantuono (Atalanta): "Jsme nešťastní, měli jsme kopat penaltu. Ale bod bereme. Jsme rádi, že jsem se zachránili, ale teď zkusíme hrát ještě lépe a bojovat o poháry. Hráči na to mají."

Parma - Cagliari 2:1
Claudio Ranieri (Parma): "Velmi důležité vítězství, ale ještě nejsme zachráněni. Bude potřeba 39 nebo 40 bodů k záchraně, nesmíme odpočívat a musíme dál bojovat. Hráči byli skleslí, když jsem přišel, ale teď se to lepší."
Marco Giampaolo (Cagliari): "Teď jsme na tom špatně. Jsem psychicky unaveni, budeme postrádat Ferriho, Biondiniho a Contiho příště proti Udine. Jsem si ale jistý, že se zvedneme a příští neděli budeme znovu bojovat o body."

Roma - Lazio 0:0
Luciano Spalletti (Roma): "Jsme trochu smutní, hráli jsme docela dobře. Ale výsledek bereme. Máme silný tým a velmi dobrý kolektiv, to mi dává do budoucna optimismus."
Delio Rossi (Lazio): "Bylo to férové derby. AS více drželo balon, my se snažili hrát rychlý fotbal. Kdyby nám před sezonou někdo řekl, že budeme bojovat o Ligu Mistrů, nevěřili bychom. Peruzzi řekl, že končí? Nám to zatím neřekl."

Siena - Sampdoria 0:2
Mario Beretta (Siena): "Jdeme do rozhodující fáze sezony. Ztratili jsme jeden zápas, jdeme dál. 40 bodů bude to magické číslo, musíme změnit naši hru, aby jsme ho dosáhli."
Walter Novellino (Sampdoria): "Stále bojujeme o pohár UEFA, stále chceme poháry. Musíme vozit body i zvenku, pokud toho máme dosáhnout. Walter Mazzari je teď zmiňován jako můj nástupce, je to skvělý trenér. Ale teď jsem tady já a budu bojovat až do konce."

Udinese - Catania 0:1
Giampaolo Pozzo (prezident Udine): "Nehráli jsme dobře, ale část zodpovědnosti nese rozhodčí. První vyloučení bylo nepochopitelné, ale červená karta Di Natale jasně ukázala, že rozhodčí nemá utkání ve svých rukou."
Pasquale Marino (Catania): "Bylo to obtížné vítěství. Potřebujeme body k záchraně, dnes se nám povedlo tři získat. To je výhoda pro další zápas proti Ascoli."

Zdeněk Leitkep / channel4.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články