Zpět na » Serie A » Podolski chce pryč z Arsenalu, sledují ho v Římě

Podolski chce pryč z Arsenalu, sledují ho v Římě

Podolski chce pryč z Arsenalu, sledují ho v Římě © independent.ie - Lukas Podolski je v Arsenalu spokojený

2

Líbilo se

22.12. - Lukas Podolski možná v zimním přestupovém obdoví opustí londýnský Arsenal. Německý ofenzivní hráč by rád nastupoval častěji, proto se jeho agent poohlíží po nějakém novém klubu. Podolského situaci velmi bedlivě monitoruje AS Řím.

Podolski letos, podobně jako další matador v týmu Gunners, český fotbalista Tomáš Rosický, nastupuje v Arsenalu pouze sporadicky a na svém kontě má v celkovém součtu pouze 328 odehraných minut, a to ve všech soutěžích.

Tři branky vstřelil ve dvou zápasech Ligy mistrů, trenér Arsené Wenger mu přesto mnoho šancí nedává a nevypadá to, že by se na tom mělo něco změnit. Proto je podle anglických médií velmi pravděpodobné, že Podolski v zimě změní dres.

Velký zájem o jeho služby má mít AS Řím, který shání posilu do ofenzivy. V lednu totiž budou Giallorossi několik utkání postrádat svou oporu, rychlonohého křídelníka Gervinha, jenž bude na africkém šampionátu reprezentovat Pobřeží Slonoviny.

AS už podle některých informací mělo kontaktovat představitele Arsenalu ohledně možnosti půlročního hostování. Podolski zřejmě nebude proti, otázkou je spíše to, jak se k věci postaví Wenger. Ten totiž není zrovna velkým příznivcem zimních odchodů a následného hledání náhrad.

Kam dál?

Ond?ej Hlavá? / Goal.com, FotbalPortal.cz

Nejnovější články