Zpět na » Serie A » Rafael Benítez: Odmítl jsem dvě nabídky kvůli Neapoli

Rafael Benítez: Odmítl jsem dvě nabídky kvůli Neapoli

Rafael Benítez: Odmítl jsem dvě nabídky kvůli Neapoli © zimbio.com - Rafael Benitez

0

Líbilo se

18.12. - Neapoli se v poslední době příliš nedaří a trenér Rafael Benítez chce využít tohoto momentu k rozptýlení pozornosti médií na špatné výsledky jeho klubu. Nyní vyslal do novin zprávu o tom, že v nedávné minulosti odmítl dvě lukrativní nabídky.

Trenér Partenopei Rafael Benítez nechce mluvit o prodloužení vlastní smlouvy pod Vesuvem, ale nyní zmínil, že odmítl dvě lukrativní nabídky. Od koho byly, to neřekl. Kontrakt zkušenému španělskému stratégovi končí v Neapoli již po skončení této sezony. Nyní ale není jasné, zda prezident Aurelio De Laurentiis bude usilovat o její prodloužení. Zatím se nezdá, že by byl tento patron Neapole příliš spokojený s předváděnou hrou a především s výsledky.

Na tiskové konferenci před zítřejším utkáním s Parmou Benítez objasnil, že podobné řeči neovlivňují jeho tým, i když čtyři zápasy po sobě nevyhrál. A mimo jiné poznamenal: „Můj kontrakt? O tom se bavit nechci. Důležitá věc je ta, že se neustále můžeme a chceme zlepšovat. Jestli to ovlivňuje moje hráče? To odmítám, situace v kabině je stejná, jaká v ní panovala, než jsme porazili AS a Fiorentinu.“

„Chci vyhrát teď a tady. A chci vyhrát všechno, co půjde. Jsem takový typ. Dostal jsem dvě skvělé nabídky, ale odolal jsem a řekl jsem ne, protože jsem koučem Neapole a cítím se tady jako doma. Jsem zavázán prezidentovi i fanouškům. Jsem tu proto, abychom vyhrávali, potom uvidíme.“

„Za posledních patnáct dní jsem dostal dvě zajímavé nabídky, které jsem si prostudoval z úcty a profesionální korektnosti, ale nakonec jsem je s díky odmítl. Neřeknu, kdo to byl, ani kam jsem mohl odejít. Pro mě je důležité soustředit se jen na Neapol a to, co můžu udělat tady,“ dodal španělský stratég a někdejší velitel Valencie či Liverpoolu.

Kam dál?

Ondřej Pražák / football-italia.net

Související odkazy
Nejnovější články