Zpět na » Serie A » Bude Papa Waigo hvězdou Serie A?

Serie A - Bude Papa Waigo hvězdou Serie A?

0

Líbilo se

29.04. - Senegalský útočník letos ohromil Serii B. Řeč je o Papa Waigovi z Ceseny. Vše nasvědčuje tomu, že druhá nejvyšší soutěž již nemůže ambice senegalského útočníka naplnit. Papa Waigo se proto s největší pravděpodobností objeví v příští sezóně v Serii A. + video

Cesena se v tabulce Serie B drží v klidném středu, ale postupové šance má již pouze minimální. Proto se předpokládá, že Senegalec město ve vnitrozemí regionu Emilia-Romagna opustí. O Papa Waiga se zajímají kluby, které mají šanci hrát v příští sezóně evropské poháry. Senegalec by se mohl stěhovat do toskánského Empoli, Florencie nebo do sicilského Palerma. Cesena se již s odchodem svého hlavního kanonýra smířila a náhradou chce získat Stefana Okaku z římského AS.

Papa Waigo je i v hledáčku anglického Portsmouthu a jihoitalské Neapole. Senegalec by podle svých slov byl poctěn příležitostí obléknout azurový dres. Neapol má totiž velkou šanci postoupit do elitní soutěže. V rozhovoru pro Napoli Magazine po prohraném utkání v Kampánii uvedl: "Co bude příští rok? Uvidíme. Neapol? To je sen všech mladých hráčů. Líbilo by se mi obléknout azurový dres. V kontaktu s Marinem (generálním ředitelem Neapole, pozn. autora) nejsem. V tuto chvíli myslím pouze na Cesenu."

Třiadvacetiletý Papa Waigo byl již nominován do národního týmu Senegalu. Do Ceseny přestoupil z Hellasu Verona. V letošní sezóně se mu v Serii B prvně podařilo pokořit hranici deseti vstřelených branek. Kanonýr Ceseny zaznamenal ke 36. kolu 14 tref.

Gól Papa Waiga v Bari

Gól Papa Waiga na půdě Juventusu

/ tuttomercatoweb.com; cesenacalcio.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články