Zpět na » Serie A » Římské derby nabídneme online

Serie A - Římské derby nabídneme online

0

Líbilo se

29.04. - Dnešní římské derby můžete sledovat v online reportáži na našich stránkách. AS hrozí Laziu skvělou zálohou a v útoku nakonec možná nasadí hvězdného Tottiho. Lazio bude opět spoléhat na jednu z nejlepších útočných dvojic Serie A - Rocchiho s Pandevem. Online sledujte zde dnes od 15:00.

Na dodržování pravidel bude na Olympijském stadiónu dohlížet sudí Nicola Rizzoli. Tento rozhodčí, který v Serii A debutoval v dubnu 2002, v letošní sezóně pískal 16 ligových utkání, v 7 případech zvítězilo domácí mužstvo, ve 3 duel skončil remízou a 6 zápasů vyhráli hosté. Rizzoli nařídil 9 penalt a vyloučil 6 hráčů.

Nominace AS Řím na zápas
: Curci, Doni, Julio Sergio Bertagnoli - Chivu, Defendi, Freddi, Mexes, Panucci, Tonetto - Aquilani, De Rossi, Faty, Mancini, Perrotta, Pizarro, Rosi, Wilhelmsson - Tavano, Totti, Vucinic. Chybí vykartovaný Cassetti.

Nominace Lazia na zápas: Ballotta, Peruzzi - Behrami, Belleri, Bonetto, Cribari, Siviglia, Zauri - Baronio, Firmani, Jimenez, Ledesma, Manfredini, Mudingayi, Mutarelli - Diakite, Makinwa, Pandev, Rocchi, Tare. Pro svalové zranění chybí Mauri a Stendardo.

Předpokládané sestavy:
AS Řím: Doni; Panucci, Mexes, Chivu, Tonetto; De Rossi, Pizarro, Taddei, Perrotta, Mancini; Totti
Lazio: Peruzzi; Behrami, Cribari, Siviglia, Zauri; Manfredini, Ledesma, Mutarelli, Jimenez; Pandev, Rocchi

Online reportáž můžete sledovat zde - adresu lze taktéž zadat ručně v následující podobě: http://www.fotbalportal.cz/serie-a/online/1762/

/ FotbalPortal.cz; gazzetta.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články