Zpět na » Serie A » Ronaldo útočí na Capella

Serie A - Ronaldo útočí na Capella

0

Líbilo se

26.04. - Brazilský útočník Ronaldo znovu zaútočil na svého bývalého trenéra v Realu Madrid, Fabia Capella.

Brazilec přestoupil na San Siro z Realu v zimě za sedm milionů euro a skvělými výkony dokazuje, že byl Capellem odsunut na druhou kolej neprávem. Teď se do bývalého trenéra tvrdě opřel.

"Nechci mít s Capellem nikdy nic společného. Capello je pro mě odporný člověk. Někdy mi říkal, že musím trénovat tvrději a za pár minut, že jsem nejlepší na světě. I proto už nechci mít s Capellem nic společného." prohlásil kanonýr Milána.

Ronaldo také potvrdil, že pro něho bylo obtížné hrát podle taktických plánů Capella a také s hráči, které pro klub vybírá.

"Chtěl bych, aby Real vyhrál La Ligu. Ale jen pro hráče, kteří byli v Realu dříve. Pro ty, kteří jsou v Realu nyní, ne. Nechovají se tak, jak očekáváte od hráčů na této úrovni," opřel se brazilec do některých hráčů Realu.

Ronaldo se vyjádřil i k hvězdám světového fotbalu, Ronaldinhovi a Cristianu Ronaldovi. "Cristiano Ronaldo? On je jedním z nejlepších hráčů na světě. A Ronaldinho? Byl bych moc rád, kdyby byl tady v Miláně, ale myslím, že je to prakticky nemožné." dodal Ronaldo.

Ronaldo po přestupu do Milána ožil a má na kontě sedm branek ve 12 zápasech. Carlo Ancelotti si nemůže jeho služby vynachválit.

Zdeněk Leitkep / channel4.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články