Zpět na » Serie A » Moggi: Buffon půjde do AC

Serie A - Moggi: Buffon půjde do AC

0

Líbilo se

25.04. - V Itálii se opět otevřela diskuse nad budoucností gólmana Buffona. Vydží reprezentační jednička ještě jednu sezónu v Turíně bez evropských pohárů nebo neodolá lákadlům ze strany milánských klubů? + video

Spekulace ohledně Buffonova přestupu do AC rozvířil včera Luciano Moggi. Bývalý šéf Juve dnes oficiálně stojí mimo fotbalové dění, ale o tom, že si zachoval kontakty se zákulisím calcia, asi nikdo nepochybuje. Moggi v rozhovoru pro rozhlasovou stanici Radio Kiss Kiss uvedl: "Buffon půjde do Milána, ne do Interu. Dida odejde do zahraničí, zatímco do Turína přijde výměnou za Buffona Abbiati."

Jenže zprávy o změnách na brankářském postu v Miláně již začínají být ohranou písničkou. Představitelé milánského AC opakovaně prohlašují, že jejich současný gólman Dida se v klubu těší plné důvěře. Rossoneri s ním údajně spojují svoji budoucnost.

A jaká je pravděpodobnost, že by Buffona získal Inter? Poté, co kouč Mancini uvedl jako cíle pro letní přestupní termín vedle De Rossiho a Toniho i gólmana Juventusu, bychom měli s nerazzurri vážně počítat. Sportovní ředitel bianconeri zůstává v otázce Buffonova přestupu skeptickým. "O Buffonovi nesní pouze Mancini. Předpokládám, že Juventus ho neprodá, protože dohoda je možná až od částky 40 miliónu euro;" říká De Secco. Dodejme pouze, že Buffonův příchod si od prezidenta Calderona vyžaduje v Realu také Fabio Capello.

Jméno Buffonova zaměstnavatele pro příští sezónu si na rozdíl od Moggiho netroufá tipovat Alena Ĺ eredová, brankářova přítelkyně. "Všichni po mně poslední dobou žádají informace o Buffonovi. Ale já skutečně nevím, jak jim odpovědět, a nevím, co bude dělat příští rok."

Sestřih Buffonových zákroků

/ gazzetta.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články