Zpět na » Serie A » Figo: Odcházím z Interu

Serie A - Figo: Odcházím z Interu

0

Líbilo se

25.04. - Portugalec Luis Figo opět potvrdil, že po sezoně odchází z týmu úřadujících mistrů italské ligy Interu Milán. Figo by měl jít do Saúdské Arábie.

Přestože je vedení italského šampiona zoufalé z avizovaného odchodu "Žraloka", Figo své rozhodnutí nejspíš nezmění a v létě zamíří do týmu Al-Ittihad.

Prezident klubu Massimo Moratti už se pomalu smiřuje s tím, že portugalský záložník v létě odejde a přemýšlí o tom, kdo ho může nahradit. Konkrétní jména zatím nevyslovil. I přesto se snaží Figa ještě přemluvit, aby zůstal.

Figo se pro oficiální web Interu nechal slyšet, že by v Interu klidně zůstal několik let, protože se zde cítí skvěle a je zde šťastný. Léta se však nedají zastavit a tvrdí, že má to nejlepší za sebou. Proto je tedy čas odejít z "top" klubu.

Bývalý portugalský reprezentant strávil v Interu dvě sezony a získal s ním dvakrát scudetto a jednou italský pohár. Teď je Inter ve finále národního poháru a Figo tak může získat ještě jednu cennou trofej s nejlepším italským týmem současnosti.

/ FotbalPortal.cz, skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články