Zpět na » Serie A » AC Milán doma nevstřelil branku, Sampdoria nedala šanci Fiorentině

AC Milán doma nevstřelil branku, Sampdoria nedala šanci Fiorentině

AC Milán doma nevstřelil branku, Sampdoria nedala šanci Fiorentině © internet-news.it - Sampdoria - Fiorentina

1

02.11. - REVIEW AC Milán doma neskóroval a překvapivě podlehl Palermu 0:2. Z domácí výhry se naopak raduje Sampdoria, která nedala šanci stále oslabené Fiorentině. V domácím prostředí neuspělo Udinese, v přestřelce podlehlo Janovu v poměru 2:4.

V nedělních zápasech byly k vidění dvě bezbrankové remízy, ale i dva gólově velice zajímavé zápasy. V obou duelech hrál svou úlohu janovský celek. A v obou případech byl nakonec úspěšný.

Sampdoria se střetla s Fiorentinou a šla do vedení ve 27. minutě, kdy penaltu proměnil Angelo Palombo. Ten ale o pět minut fauloval a penaltu pro změnu zahrávaly fialky. Jenže Gonzalo Rodríguez selhal, Romero jeho střelu vystihl a dokázal vyrazit.

Rozhodující moment přišel ve 43. minutě, kdy parádní samostatnou akci zakončil Luca Rizzo. O dvě minuty později však Borja Valero nacentroval od rohového praporku a Stevan Savič dal hlavičkou hostujícímu celku naději.

Fialky mohly dokonce vyrovnat, střídající navrátilec do sestavy Fiorentiny Mario Gómez ale se svou střelou neuspěl. A tak měla poslední slovo Sampdoria, střídající Eder po krásné individuální akci propálil Neta a završil tak účet dnešního střetnutí.

Druhý janovský celek nezačal vůbec dobře a v Udinese už po minutě prohrával, neprosadil se nikdo jiný než Antonio Di Natale. Jenže Janov brzy skóre otočil, po rohu se parádním volejem prosadil Giovanni Marchese, za další tři minuty překonal Karnezise Iago Falqué.

Po třiceti minutách rozhodčí odpískal penaltu pro domácí, vzápětí ale svůj výrok přehodnotil a nařídil jen přímý volný kop, ze kterého se domácí neprosadili. Do přestávky přesto vyrovnali, Di Natale vybídl Widmera, který přesnou střelou ke vzdálenější tyči vyrovnal na poločasových 2:2.

Vítězná branka nakonec přišla v 54. minutě, Falqué si počkal na Matriho a ten následně o tyčku rozhodl celý duel. Udinese se snažilo vyrovnat, zkoušel to především Antonio Di Natale, který mohl vstřelit svou 200. ligovou branku, ale se svými pokusy neuspěl. V závěru naopak domácí počtvrté inkasovali, parádním způsobem o břevno se trefil slovenský záložník Juraj Kucka. Janov je ve formě a díky třetí výhře v řadě se posunul již na páté místo. Naopak Udinese podruhé prohrálo a spadlo již na 8. příčku.

V posledním dnešním utkání AC Milán doma nevstřelil branku a prohrál tak s Palermem 0:2. Rossoneri měli problém již od začátku zápasu, ve 2. minutě ještě domácí zachránil skvělým zákrokem López.

O minutu později přišel pro domácí první velký problém, z duelu odstoupil kvůli zranění obránce Alex. Nahradil ho Cristian Zapata, který si ve 23. minutě srazil míč po rohovém kopu hlavičkou do vlastní branky. Krásnou akci poté předvedl Paulo Dybala a López neměl šanci.

AC Milán byl v utkání lepší, ale nedokázal si vytvořit žádnou větší šanci. Gólman Sorrentino tak vcelku bez problémů vychytal čisté konto a Palermo se díky druhé výhře v řadě posunulo na 13. místo. AC Milán naopak potřetí v řadě nevyhrál a propadl se na 9. pozici.