Zpět na » Serie A » Kde nakonec skončí Buffon?

Serie A - Kde nakonec skončí Buffon?

0

Líbilo se

25.05. - Gólman Juventusu Turín Gianluigi Buffon je velmi žádaným zbožím a spekulace, kde bude hrát příští sezonu, stále nekončí. Zájem prý o něj mají italský AC Milán a ze Ĺ panělska Real Madrid nebo Barcelona.

Brankářská jednička posledních mistrů světa se nedávno nechala slyšet, že neví, zda bude nadále působit v Juventusu. Buffon by si rád zahrál evropské poháry a cesta Juve na výsluní může nějakou dobu trvat.

Podle informací z médií má o italského brankáře zájem jeden tým z Itálie a jeden z ciziny. Z Itálie by to měl být novopečený vítěz Ligy mistrů AC Milán a z ciziny jeden z dvojice španělských klubů Barcelona, Real Madrid. Tuto zprávu potvrdil Buffonův zástupce Silvano Martina.

"Vše probíráme s vedením Juventusu," řekl a dále prohlásil: "Oba kluby, které se o Buffona zajímají, chtějí jednat s Juventusem." Konkrétní jména klubů tají.

Turínské noviny si myslí, že zahraničním klubem je Real Madrid. Naopak zprávy v Catalunyi mluví o tom, že je čas na to, aby se současná jednička Barcy Viktor Valdes posunula na místo druhého brankáře. Jinými slovy to znamená, že by měl krýt záda Buffonovi.

Pokud jeden z nejlepších gólmanů světa nepodepíše s nějakým týmem v dohledné době smlouvu, spekulace o jeho dalším působišti nepřestanou. V současné době jsou tedy tři varianty. První z nich je ta, že zůstane v Juventusu, druhá, že půjde do Milána a jako třetí se jeví odchod do jedno ze španělských velkoklubů. Za týden však může být všechno jinak.

/ FotbalPortal.cz, goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články