Zpět na » Serie A » Komentátoři, fanoušci nebo šílenci?

Serie A - Komentátoři, fanoušci nebo šílenci?

0

Líbilo se

25.05. - Milánské vítězství v Lize mistrů opět odhalilo temperament italských komentátorů. Někteří z nich se neskrývají za nestrannost a nezávislost a otevřeně projevují ve vypjatých momentech zápasu emoce. V dnešním článku přinášíme videa komentátorů, jejichž srdce bije pro AC Milán.

Tiziana Crudeliho jsme na našich stránkách již představovali. Jeho zapálení pro červenočerné barvy působí v jeho pokročilém věku velmi zábavně. Na internetu koluje proslulé video, kde Crudeli povzbuzuje AC Milán v derby s Interem. Tentokrát do našeho výběru zařazujeme to nejlepší z činnosti milánského komentátora a navíc snímek z roku 2004, kdy rossoneri získali scudetto.

Best of Tiziano Crudeli

Campioni d'Italia

Tiziano Crudeli je zkrátka legendou. O své vášni k rossoneri napsal i knihu Crudelmente Milan. Stejně jako on obdivuje Milán jeho kolega Carlo Pellegatti. Zkušený novinář a sportovní komentár proslul vymýšlením přezdívek pro fotbalisty AC. Jeho miláčkem číslo jedna je Filippo Inzaghi. Když italský útočník skóroval ve středu proti Liverpoolu, Carlo Pellegatti dvanáctkrát za sebou zvolal "Pippo Mio". Tento nezapomenutelný okamžik můžete sledovat v jednom z následujících videí. Pellegattiho projev emocí dokládají i záběry z milánského derby a opět sestřih nejlepších momentů v komentátorově kariéře.

Pippo Mio 1 - derby

Pippo Mio podruhé aneb jak je důležité mít svého Pippa

Carlo Pellegatti - best of

/ youtube.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články