Zpět na » Serie A » Posily lze pořídit i bez peněz

Serie A - Posily lze pořídit i bez peněz

0

Líbilo se

24.05. - V letním přestupním termínu mají šanci získat kvalitní hráče i nepříliš movité kluby. Na trhu se totiž objeví řada fotbalistů, kterým koncem června vyprší smlouva. Výběr nejlepších hráčů bez smluvních závazků představil server gazzetta.it.

Snadno dostupným zbožím bude řada zkušených gólmanů. Sestupující Ascoli ztrácí práva na Pagliucu a Řeka Eleftheropoulose. Smlouva v Cagliari vyprší Antoniovi Chimentimu. Florencii nejspíš řekne sbohem Cristian Lupatelli, který po boku Freye nemá šanci proniknout do základní sestavy.

Bergamu může zkomplikovat plány pro příští sezónu končící kontrakt útočné dvojice Vieri - Ventola. Zvláště Vieri v závěru sezóny prokazuje, že mu zranění na fotbalových kvalitách mnoho neubralo, a jeho služby budou vítanou záležitostí pro řadu týmů. Překážkou pro získání bývalého italského reprezentanta mohou být Christianovy vysoké nároky na měsíční mzdu. Mezi snadno dostupné střelce bude v létě patřit Muzzi z Turína nebo Capone z Cagliari.

Z obranců končí smlouva například kapitánovi Fiorentiny Dainellimu, Negrovi ze Sieny, Falconemu ze Sampdorie či Pancarovi z Turína. Ze záložníků bude po červnu volným hráčem Corini s Tedescem (Palermo), Grella (Parma) nebo Abeijon z Bergama. Exodus zřejmě postihne sestupující kluby. V Messině končí smlouva Lavecchiovi a Candelovi. Ascoli již ztrácí kontrolu nad Di Biagiem nebo Finim.

/ gazzetta.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články