Zpět na » Serie A » Lazio zbrojí na Ligu mistrů

Serie A - Lazio zbrojí na Ligu mistrů

0

Líbilo se

23.05. - Lazio má velkou šanci zahrát si v příští sezóně Ligu mistrů. Římanům stačí pouze na konci léta projít branami předkola. Boj na dvou frontách, tedy v lize a v Evropě současně, nutí prezidenta Lotita ke shánění posil. Soupisku biancocelesti pro příští sezónu je zapotřebí obohatit dalšími kvalitními fotbalisty.

Nejvíce úsilí římské mužstvo věnuje hledání nástupce Angela Peruzziho mezi tyčemi. Mezi jmény případných adeptů na tuto pozici figuruje Amelia z Livorna, De Sanctis z Udinese nebo Calderoni z Bergama. AC Milán požaduje výměnou za Abbiatiho obráce Sivigliu, oporu zadních řad Lazia. Biancocelesti se po novém brankářovi pro jistotu poohlížejí i za hranicemi. V Řecku si například zvýšil kredit Stefano Sorrentino z AEK Athény. Lazio uvažuje i o mladém Francouzovi Hugovi Llorisovi z Nice.

Kouč Delio Rossi, který hodlá na lavičce římského celku setrvat, potřebuje pro evropské soutěže posily do útoku. Spoléhat se v nabité sezóně pouze na duo Pandev, Rocchi by bylo velmi riskantní. V juniorce biancocelesti roste nový kanonýr Matteo Merini. Italský mladík ale nejspíš v příští sezóně šanci v seniorském týmu Lazia nedostane. Klub by jej ovšem mohl uvolnit na hostování do některého z celků Serie A nebo B. Biancocelesti v létě budou jednat o přestupu Suaza z Cagliari, Bianchiho z Regginy a Di Micheleho z Palerma.

Celkově Lazio nejspíš bude pokračovat v trendu využívání mladých hráčů ve věku pod třicet let. Z belgického Charleroi možná do Říma zamíří francouzský středopolař Fabien Camus (ročník 1985). Kádr by mohl taktéž omladit o rok starší Stefano Guberti z Ascoli. Další zvažované posily uvádíme níže.


Seznam některých případných posil Lazia:

Brankáři: Abbiati (Turín), Amelia (Livorno), Calderoni (Atalanta), De Sanctis (Udinese), Lloris (Nice), Sorrentino (AEK Athény)
Obránci: Molinaro (Siena), Pratali a Raggi (oba Empoli)
Záložníci: Barone (Turín), Camus (Charleroi), Guberti a Pesce (oba Ascoli), Marchini (Cagliari)
Ăštočníci: Bianchi (Reggina), Di Michele (Palermo), Suazo (Cagliari), Merini (juniorský tým Lazia)

Poznámka: V závorce jsou uvedena jména klubu, za které hráči v současnosti hrají, nikoli těch, kterým přímo patří.

/ tuttomercatoweb.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články