Zpět na » Serie A » Fiorentina kšeftuje s Juve

Serie A - Fiorentina kšeftuje s Juve

0

Líbilo se

23.05. - Fiorentina možná nakonec docílí zisku obránce Federika Balzarettiho a záložníka Marka Marchionniho z Juventusu. Daní, kterou za tento přestup zaplatí, bude pro Violu odchod Manuela Pasquala do Turína. O chystaném přestupu, k jehož dořešení chybí již pouze detaily a formality, píše server sportal.it.

Zde nabízíme krátké představení hráčů, kterých se chystaná výměna týká.

Středopolař Marco Marchionni nasbíral už tři reprezentační starty. Kariéru zahájil v Empoli, odkud si jej vyhlédla Parma. Z Emílie pak putoval v létě do Turína, kde bojoval o místo v základu hlavně s Argentincem Camoranesim. Marchionni by mohl být ve Florencii využitelný pro herní rozestavení 4-3-3, které v letošní sezóně často využíval kouč Prandelli.

Marchionniho videoprofil

Federico Balzaretti přišel do Juventusu v sezóně 2005/06 z konkurenčního Turína. V nejvyšší soutěži patřil k náhradníkům kouče Capella. Po sestupu bianconeri a odchodu několika opor zadních řad Balzaretti převzal místo v základní sestavě. Pro pětadvacetiletého zadáka by přestup do Fiorentiny znamenal zkušenost u pátého týmu (kromě Juve a Turína hrál zaSienu a Varese).

Pětadvacetiletý Manuel Pasqual hraje v nejvyšší soutěži teprve druhým rokem. Po příchodu z Arezza si však ve Fiorentině rázem vybojoval místo v základní sestavě. V březnu 2006 Pasqual absolvoval premiéru v národním týmu. Rodák ze San Dona di Piave může nastupovat na levém kraji obrany i zálohy. Jeho hlavní předností je rychlost a přesnost při centrování.

/ sportal.it; wikipedia.org

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články