Zpět na » Serie A » Ohlasy na 37.kolo Serie A

Serie A - Ohlasy na 37.kolo Serie A

0

Líbilo se

20.05. - Ve 37.kole Serie ještě nepadlo definitivní rozhodnutí na sestupových pozicích. Zato týmy bojující o Pohár UEFA už mají jistotu. Co na to říkají trenéři?

Atalanta - Inter 1:1
Stefano Colantuono (Atalanta): "K místu v Poháru UEFA jsme potřebovali zaváhání ostatních, ale naši povinnost jsme splnili. Byl to skvělý výkon, především od Nelsona Abeijona. Byl to jeho první start v sezoně a ukázal, že je fantastický hráč. Měli jsme vytěžit víc z prvního poločasu, mohli jsme vyhrát."
Roberto Mancini (Inter): "Hráli jsme z posledních sil. Zaspali jsme první poločas, pak už to bylo lepší. Těší mě, jak hrajeme poslední zápasy. Adriano? Myslím, že určitě bude u naší oslavy Scudetta příští neděli."


Cagliari - Roma 3:2
Marco Giampaolo (Cagliari): "Měli jsme před sebou důležitý úkol, abychom měli úspěšný rok. Je to skoro zázrak. Jsem rád, podali jsme velmi dobrý výkon."
Luciano Spalletti (Roma): "Rozdíl byl v motivaci. Cagliari bylo lepší a vyhrálo. Ale Totti podal skvělý výkon. Má skvělý výběr místa a čich na branky, dnes to znovu ukázal."

Chievo - Ascoli 1:0
Luigi Del Neri (Chievo) se odmítl vyjádřit pro média.
Nedo Sonetti (Ascoli): "Dnes jsme nehráli nic moc. Těžko se trénuje, když už o nic nehrajete. Chtěli jsme vyzkoušet nějaké mladé hráče, to se povedlo."

Empoli - Reggina 3:3
Luigi Cagni (Empoli): "Hráli jsme dobře, ale hráči nejsou stroje. Prostě jsme nezachytili jejich nástup, to se stane. Reggina chtěla body, hráli dobře. Remíza je zasloužená."
Walter Mazzarri (Reggina): "Stále bojujeme o přežití. Musíme hrát jako dnes ve druhé půli, jedině tak se zachráníme."

Lazio - Parma 0:0
Delio Rossi (Lazio): "Nebylo to dnes ono, potřebujeme si už odpočinout. Příští rok budeme hrát tři soutěže, musíme se na to lépe připravit."
Claudio Ranieri (Parma): "Když jsem přišel, záchrana byla utopie. Zbývá jeden zápas, musíme ze sebe vydat 120%, pak se zachráníme!"

Messina - Fiorentina 2:2
Pietro Franza (prezident Messiny): "Jsme už v Serii B, ale chtěli jsme se důstojně rozloučit. Ale nyní se soustředíme na budoucnost, ale dnešní výkon ukázal, že výkonnost na Serii A máme."
Cesare Prandelli (Fiorentina): "Máme místo v Poháru UEFA, jsme spokojeni. Je ostuda, že jsme to dnes pustili. Ale stane se to, bohužel."

Palermo - Siena 2:1
Francesco Guidolin (Palermo): "To, co se počítá, je místo v Poháru UEFA. To máme, sice poslední období nebylo ideální, ale máme to místo, takže jsem spokojen."
Mario Beretta (Siena): "Musíme vyhrát náš poslední zápas, to je náš úkol. Proti Laziu musíme ukázat naší sílu. Musíme sáhnout na dno našich schopností, jinak sestoupíme."

Sampdoria - Catania 1:0
Walter Novellino (Sampdoria): "Dnes jsme hráli velmi dobře, jsem opravdu moc rád. Hráli jsme výborně, jsem spokojen. Skvělý výkon."
Pasquale Marino (Catania): "Nechtěli jsme být v této pozici. Bohužel, jsme v ní, a musíme dál bojovat. Musíme porazit Chievo, musíme hrát stejně jako loni proti Albinoleffe. Pak se zachráníme."

Torino - Livorno 0:0
Gianni De Biasi (Torino): "Jsem velmi šťastný. Vrátil jsem se před 13 zápasy a od té doby pracujeme opravdu tvrdě. Livorno dnes bylo dobrý soupeřem, remíza je úspěch."
Fernando Orsi (Livorno): "Dnešní výsledek je skutečný obraz naší síly. Nemáme na porážení Turína, musíme předvést nadlidský výkon, abychom měli jistotu záchrany. Ale věřím, že to můžeme dokázat."

Zdeněk Leitkep / channel4.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články