Zpět na » Serie A » Giuseppe Rossi musí podstoupit další operaci

Giuseppe Rossi musí podstoupit další operaci

Giuseppe Rossi musí podstoupit další operaci © forzaitalianfootball.com - Giuseppe Rossi hned v úvodním utkání kola vstřelil gól

0

Líbilo se

02.09. - Býval považován za jednoho z největších ofenzivních talentů italského fotbalu. Prosadil se v Serii A, svědčila mu také La Liga. Něco však Giuseppemu Rossimu chybělo - pevné a trvalé zdraví. A bez něj se neobejde žádný fotbalista. Nyní se měl znovu naplno zapojit do hry, ale místo hry stráví čas další operací.

Pravé koleno Pepita Rossiho neustále zlobí. A jak jsou jeho služby zapotřebí, to ukázal již minulý duel Serie A, ve kterém Fiorentina nestačila na římské AS. Když chybí Rossi, útok Fiorentiny je zkrátka mnohem slabší a méně pohyblivý. V současné době ale Fiorentina nemá pro své skalní příznivce příliš dobré zprávy. Střelec Giuseppe Rossi totiž po rutinním vyšetření koleno ještě v pořádku nemá a bude muset na další operaci.

Pepito Rossi ještě nedávno bojoval s časem, aby stihl alespoň mistrovství světa. To se mu nakonec nepovedlo. Začátek sezony měl už být zcela v jeho režii, ale také ten Rossi nestihne. Teď už je jasné, že vynechat bude muset trochu delší čas. V dalším týdnu totiž Pepito Rossi odcestuje do Ameriky, v níž je léčen u speciálního chirurga. Fiorentina potvrdila, že návštěva u doktora Andrewa Williamse v Londýně nedopadla dobře.

Rossi bude muset na další operaci, protože jeho pravé koleno stále nesnese zápasovou zátěž. V několika dalších dnech tedy italský reprezentant a někdejší hráč španělského Villarrealu odjede do Colorada, kde se podrobí zákroku za dohledu profesora Richarda Steadmana. Po dlouhé pauze je to tak další z mnoha šrámů na jinak obdivuhodné kariéře italského střelce. Ten naskočil v minulé sezoně do celkem jednadvaceti ligových zápasů a vstřelil v nich šestnáct branek.

Přestože jde o lékařský zákrok menšího charakteru, není stále jasné, jak dlouho bude Giuseppe Rossi ještě mimo hru. Rossi si zranění obnovil na konci minulého měsíce v rámci tréninku a premiéru proti římskému celku nestihl. Fiorentina vyjádřila útočníkovi podporu, ale k termínu, kdy by se Rossi měl vrátit do hry, zatím nestanovila.

Kam dál?

Ondřej Pražák / football-italia.net

Související odkazy
Nejnovější články