Zpět na » Serie A » Inter uvažuje o Tevezovi

Serie A - Inter uvažuje o Tevezovi

0

Líbilo se

20.05. - Na angažmá ve West Hamu by Argentinec Tevez učitě co nejraději ihned zapomenul. V létě se chystá na přestup z Anglie, který by mu měl vrátit chuť do fotbalu. Tevez chce podle vlastních slov hrát ve velkém evropském klubu. Mladíka z Argentiny má ve svém hledáčku Real Madrid a Inter Milán. Nerazzurri vyčkávají, zda v klubu setrvají útočníci Crespo, Recoba a Adriano.

Argentinec Carlos Tevez má za sebou velmi nepovedenou sezónu. Třiadvacetiletý Argentinec s pověstí kanonýra v londýnském klubu skóroval pouze sedmkrát. Celou sezónu byl navíc pod tlakem médií, která psala o záhadném přestupu Teveze a jeho krajana Mascherana na Upton Park. Jediným kladem je, že se mu s West Hamem podařilo udržet v Premier League. Jenže případ zřejmě skončí soudním sporem, jehož výsledkem může být pro Hammers bodový odpočet. Tím pádem West Ham čeká možná i sestup. Hlavní problém spočívá v tom, že po příchodu Argentinců do Anglie nepatřila hráčská práva klubu West Ham, ale sportovní agentuře. Londýnské mužstvo si tedy fotbalisty jakoby pronajalo, což však pravidla nedovolují. Případ nejspíš bude prošetřovat i FIFA.

V zimním přestupním termínu se mluvilo o přestupu olympijských vítězů Teveze s Mascheranem do Atletica Madrid. Nyní se situace mění a hlavním adeptem na přestup útočníka je madridský Real a milánský Inter. Tevez hrál před příchodem do Anglie za Bocu Juniors a brazilské Corinthians. Na hřišti vyniká ovládáním balónu, rychlostí a malou výškou (1,70 metru).

Videoprofil Carlose Teveze:

/ FotbalPortal.cz, Calciomercato.com, sport.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články