Zpět na » Serie A » Nuno Gomes zpět do Itálie?

Serie A - Nuno Gomes zpět do Itálie?

0

Líbilo se

Včera 20:59 - Portugaský kanonýr Nuno Gomes se možná v létě vrátí do Itálie. V hledáčku ho má hned trojice klubů.

Nuno Gomes v současnosti hraje v Benfice Lisabon. Jeho smlouva trvá až do roku 2009, proto by případný zájemce musel hráče, kterému se v Itálii přezdívalo Formula Nuno, vyplatit.

"Turín má zájme o Nuna Gomese, stejně jako Lazio Řím a Neapol. Nuno má smlouvu v Benfice do roku 2009, takže hlavní část rozhodnutí leží na klubu. Každopádně možnost přestupu do Itálie tu je. Nuno už v Itálii hrál a návratu by se nebránil." prohlásil Mario Piccioli, hráčův agent.

Nuno Gomes podepsal smlouvu v Benfice Lisabon poté, co po krachu svého bývalého klubu Fiorentiny byl volným hráčem. Benficu tak jeho příchod vyšel levně, proto by nemusela klást přemrštěné požadavky.

Dalším týmem, s kterým je Nuno Gomes spojován, je Livorno. Livornu po sezoně odchází kanonýr Lucarelli a právě Nuno Gomes by mohl být tím, kdo ho nahradí.

"Nechci mluvit o přestupech před koncem sezony. Samozřejmě vím, co říká Lucarelli. Prokazuje tím své lidské kvality, které jsou odlišné od těch fotbalových." kritizoval Lucarelliho viceprezident Livorna Urbano Cairo.

Pro budoucnost Nuna Gomese bude rozhodující závěr Serie A i Serie B. Pokud sestoupí Turín, Livorno nebo naopak nepostoupí Neapol, může to jeho přesun urychlit nebo naopak zhatit.

Branky Nuna Gomese:

Zdeněk Leitkep / channel4.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články