Zpět na » Serie A » Rodí se nový Juventus

Serie A - Rodí se nový Juventus

0

Líbilo se

17.05. - Juventus pomalu začíná budovat nové složení týmu, který v příští sezóně bude hrát Serii A. Podle posledních zpráv bianconeri udrží v Turíně Italo-Argentince Camoranesiho a z Bayernu získají Salihamizdice. V hledáčku Juve je Giandomenico Mesto z Regginy. Cena Vincenza Iaquinty se zdá sportovnímu řediteli Seccovi zatím příliš vysoká.

Před Mestem z Regginy se díky nabídce od Juventusu naskýtá jedinečná možnost vstoupit do světa velkého fotbalu. Giandomenico Mesto za týden oslaví teprve pětadvacáté narozeniny. Přesto již nasbíral řadu zkušeností. Za Regginu hraje letos již pátou prvoligovou sezónu. Mesto je podobně jako Salihamidzic z Bayernu schopen nastupovat na pravém kraji v záloze i v obraně. Na svém kontě má již dva starty za italskou reprezentaci.

Zatímco se potvrdilo setrvání Francouze Trezegueta v Juventusu, klub vyhlíží do útoku další posilu. Bianconeri dlouhodobě sledují sedmadvacetiletého Vincenza Iaquintu. Jenže zaměstnavatelé reprezentanta z Udine požadují za útočníka deset miliónů eur a polovinu práv na mladého Paolucciho, jenž aktuálně hostuje z Juventusu v Ascoli.

Bianconeri se poohlížejí i po posilách do obrany. Ze Zaragozy se jim zamlouvá Argentinec Gabi Milito. I další případná posila je jihoamerického původu. O příchodu Brazilce Crise z Lyonu do Deschampsova kádru rozhodne schopnost Juventusu obstát v konkurenčním boji s Interem a milánským AC. Oba kluby z lombardské metropole mají o brazilského zadáka taktéž velký zájem.

Jednání s Fiorentinou

O složení budoucího kádru Juventusu rozhodla do určité míry vzájemná schůzka Alessia Secca a představitele Fiorentiny Pantalea Corvina. Podle dohody vlivných mužů calcia se do Turína vrátí Manuele Blasi a ve Florencii se již mohou těšit na návrat Valery Bojinova. Corvino projevil zájem i o Marchionniho, který je hlavním adeptem na post pravého záložníka ve Fiorentině společně se Semiolim z Chieva. Prandelliho mužstvo sleduje v Turíně i Federica Balzarettiho. Viola nakonec předběhla Juventus ve vyjednání přestupu s Čechem Ondřejem Mazuchem z Brna.

/ gazzetta.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články