Zpět na » Serie A » Rossi spojuje budoucnost s Laziem

Serie A - Rossi spojuje budoucnost s Laziem

0

Líbilo se

15.05. - Lazio si v příští sezóně zahraje předkolo Ligy mistrů, což je milým překvapením pro fanoušky biancocelesti, které letos pořádně potrápila bodová penalizace pro jejich tým. Ăšspěch v této sezóně je dílem především kouče Rossiho, jenž dokázal poskládat poměrně mladý tým bez výrazných hvězd. Rossi má nyní pro příznivce Lazia dobrou zprávu. V Římě chce zůstat.

V posledních dnech se začaly množit spekulace, že Delio Rossi v příští sezóně převezme pozici kormidelníka Juventusu. Po prohránem utkání s Interem ovšem sám trenér pravdivost těchto informací vyvrátil. K radosti biancocelesti Rossi prohlásil: "Byl jsem, stále jsem a budu trenérem Lazia". V Římě je připraven zůstat ještě dvě sezóny. Delio Rossi se těší, až jeho svěřenci poměří síly s nejlepšími evropskými týmy v Lize mistrů. Spekulace o chystaném přestupu trenéra biancocelesti do Turína vyvrátil dokonce i Juventus.

Jelikož kouč v Římě zůstává, má plné právo zamýšlet se nad budoucností klubu s orlem ve znaku. Delio Rossi by uvítal setrvání Angela Peruzziho v nějaké pozici uvnitř klubu."Jeho budoucnost závisí na rozhodnutí vedení. Já si myslím, že ten kdo nám toho tolik dal, by měl zůstat na věky. Kdokoliv přijde, bude muset počítat s tím, že bude s Peruzzim srovnáván. A my musíme vědět, že kdokoliv přijde, už to nebude ten pravý Peruzzi."

Ĺ estačtyřicelitetý kouč je na lavičce Lazia již druhým rokem. Vloni zakončil s biancocelesti vinou penalizace za korupci tabulku Serie A na 16. místě. Rossi před tím v nejvyšší soutěži vedl celek Bergama, Lecce a Salernitany.

/ sports.yahoo.com; datasport.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články