Zpět na » Serie A » Ohlasy trenérů na 36.kolo Serie A

Serie A - Ohlasy trenérů na 36.kolo Serie A

0

Líbilo se

14.05. - Tuhý souboj se odehrává o udržení v Serii A. Většina namočených klubů zvítězila, nikomu se do Serie B nechce. Boj o poháry se naproti tomu zužuje, vypadla z něj Sampdoria.

Ascoli - Palermo 3:2
Nedo Sonetti (Ascoli): "Byl to skvělý zápas a jsem velmi spokojen s výkonem mých hráčů. Řekl jsem svým hráčům, že už sestupujeme, ať se nebojí a hrají odvážně. Chceme tneto výkon zopakovat i příště."
Eugenio Corini (Palermo): "Jeli jsme na předzápasový trénink přímo z tréningového tábora v Římě. Chtěli jsme se připravit co nejlépe. Chtěli jsme bojovat o Ligu Mistrů, ale takhle ne."

Catania - Milan 1:1
Antonio Pulvirenti (prezident Catanie): "Viděl jsem velmi emotivní zápas dnes a náš dobrý výkon. Kdyby jsme takhle hráli stále, naše pozice by vypadala jinak."
Carlo Ancelotti (Milan): "Soustředili jsme se hlavně na Ligu Mistrů, ale takhle hrát nemůžeme. Ĺ patný výkon, nemám víc co říct."

Fiorentina - Cagliari 1:0
Cesare Prandelli (Fiorentina): "Hráli jsme dobře, takhle musíme hrát dál. Potřebujeme body, ty jsou nejdůležitější. Takhle je získáme, líbil se mi náš výkon."
Marco Giampaolo (Cagliari): "Podle toho, co jsem viděl na hřišti, to byla nezasloužená porážka. Měli jsme být přesnější před brankou, jedině tak můžeme vyhrát."

Livorno - Sampdoria 1:0
Fernando Orsi (Livorno): "Stále máme dva zápasy, aby jsme naši pozici vylepšili. Potřebujeme aspoň čtyři body k záchraně, jsem přesvědčen, že je získáme. Dnes jsme měli dát víc branek, ale Castelazzi byl výborný.
Walter Novellino (Sampdoria): "Musím uznat kvality soupeře. Livorno hrálo dobře, my jim nestačili. Ĺ koda, musíme o poháry bojovat v příští sezoně."

Parma - Messina 4:1
Claudio Ranieri (Parma): "V téhle části sezony je tato výhra důležitá. Zvedáme se, musíme pokračovat. Chceme se udržet, musíme proti Římu i Empoli bojovat. Až když se zachráníme, můžeme se bavit o možném prodloužení smlouvy.
Bruno Bolchi (Messina): "Je pro mě skutečné překvapení, že sestupujeme. Hráli jsme dobře, ale měli jsme moc velké výkyvy. Bohužel."

Reggina - Chievo 1:1
Bigon (ředitel Reggina): "Mohli jsme vyhrát i prohrát, stejně jako soupeř. Nakonec výsledek bereme, bod je dobrý."
Luigi Del Neri (Chievo): "Je to velmi důležitý bod, jsme rádi, že ho máme. Mohli jsme mít víc, ale i soupeř hrál dobře. Budeme dál bojovat, a zachráníme se!"

Roma - Torino 0:1
Luciano Spalletti (Roma): "Hráli jsme tak, jak jsme museli. Přesto je výsledek špatný. Nemyslím si, že by to bylo ztrátou koncentrace. Nepovedlou se nám dát branku, hostům ano."
Gianni De Biasi (Torino): "Stále jsme ve hře a chceme se zachránit. Nevím, jestli zůstanu. Jediné, co mě nyní zajímá, je udržení se v Serii A, poté si promluvím s vedením."

Siena - Empoli 2:0
Mario Beretta (Siena): "Museli jsme vyhrát, jinak by záchrana nebyla reálná. Přestože jsme udělali dost chyb, nakonec jsme vyhráli. Tvořili jsme hru, myslím, že jsme vyhráli zaslouženě."
Luigi Cagni (Empoli): "Za náš výkon jsme si bod zasloužili. I v deseti hráčích jsme hráli dobře, domácí ale byli šťastnější. Musíme se připravit na další zápas."

Udinese - Atalanta 2:3
Alberto Malesani (Udinese): "První poločas byl dobrý. Téměř k ničemu jsme soupeře nepustili, přestože jsme hráli se spostou mladých hráčů. Jenže pak jsme udělali chyby a zaplatili za ně. Ale výkon mladých hráčů byl dobrý, jsem spokojen."
Stefano Colantuono (Atalanta): "Sice už nemáme šanci bojovat o poháry, přesto chceme vyhrát všechny zápasy. Vieri měl před zápasem žaludeční problémy, přesto rozhodl. Jestli zůstane? Zeptejte se prezidenta!"

Zdeněk Leitkep / channel4.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články