Zpět na » Serie A » Buffon s rozhodnutím vyčkává

Serie A - Buffon s rozhodnutím vyčkává

0

Líbilo se

13.05. - Kde skončí reprezentační gólman Gianluigi Buffon v příští sezóně, stále nikdo neví. Samotný hráč se zcela nebrání svému setrvání v Juventusu. Je ovšem jasné, že slova vyřčená v uplynulých dnech Didierem Deschampsem a Pavlem Nedvědem o tom, že pro bianconeri je titul v příští sezóně nedosažitelný, Buffona příliš neuspokojují.

Ke své budoucnosti se Buffon vyjádřil včera po výhře Juventusu nad Boloňou. Nyní stačí Deschampsovým svěřencům získat pouhé tři body k postupu do nejvyšší soutěže. Ăščast Juve v následující sezóně je tak téměř jistá. Bianconeri ale opět budou chybět v pohárové Evropě. A právě tato skutečnost může přimět italského gólmana k odchodu s Turína. Sám Buffon nyní připouští, že návrat Juventusu na vrchol bude ještě chvíli trvat. "Chce to čtyři, možná pět sezón na to, aby se mohlo opět začít konkurovat týmům, které jsou nyní na vrcholu." Podle světového šampióna jsou hlavní brzdou Juve finanční zdroje.

Na rozhodnutí o budoucnosti - jestli zůstane v Turíně nebo odejde - si Buffon ponechává čas. "Před tím než si vše ujasním, chci se sejít s vedením. Takže věřím, že během týdne nebo dvou budeme vědět něco konkrétnější, jasnějšího," řekl strážce turínské svatyně. Potvrzuje, že několik nabídek na přestup již obdržel. Zatím se ale za "hráče na trhu" nepovažuje.

/ datasport.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články