Zpět na » Serie A » Prandelli prodloužil ve Florencii

Serie A - Prandelli prodloužil ve Florencii

0

Líbilo se

13.05. - Cesare Prandelli bude dál pokračovat jako trenér Fiorentiny. Klub dnes oznámil, že trenér prodloužil smlouvu až do června 2011.

Vedení Fiorentiny dlouho tvrdilo, že všechny otázky týkající se prvního týmu chce řešit až po skončení letošní sezony. V posledních dnech se ale vynořily spekulace, že Prandelli má po sezoně převzít Palermo. Proto klub prodloužil smlouvu s úspěšným trenérem okamžitě.

Prandelli loni dovedl Fialky na pozici zaručující Ligu Mistrů. Tu sice po aféře Calciopoli Fiorentina nehrála, Prandelli byl přesto zvolen nejlepším trenérem Serie A.

"To byl nepředstavitelný úspěch, ale bojujeme o poháry i letos. A letos to vyjde. Dnes hráči předvedli skvělý výkon, takovéhle zápasy mě baví. Soupeř hrál velmi organizovaně, ale dokázali jsme je porazit."

Prandelli se vyjádřil i k možnému odchodu Toniho, který by podle něj nebyl žádnou katastrofou. "Toni je skvělým hráčem. Giampaolo Pazzini je sice mladý, ale ještě toho spoustu předvede. Nebylo by pro něho lehké nahradit Lucu, ale naprosto mu důvěřuji."

Cesare Prandelli tedy bude dál působit ve Florencii. Pro všechny fanoušky klubu z města renesance je to bezpochyby fantastická zpráva. S Prandellim na lavičce je Fiorentina těžkým soupeřem pro kohokoliv.

Zdeněk Leitkep / channel4.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články