Zpět na » Serie A » Opustí Itálii fotbalové hvězdy?

Opustí Itálii fotbalové hvězdy?

Opustí Itálii fotbalové hvězdy? © -

0

Líbilo se

13.11. - Milánská hvězda a největší aspirant na zisk Zlatého Míče, Kaká, varuje Serie A, že kvůli neustálým skandálům a problém se může stát, že hvězdní fotbalisté mohou italskou ligu opustit, protože ztrácí důvěryhodnost.

Neděle byla černým dnem pro italský fotbal, když byl tragicky zastřelen policistou fanoušek Lazia Řím Gabriele Sandri. Kvůli této události se rozběhl kolotoč debat a spekulací, proč se to stalo a jaké to bude mít následky. Svůj názor na to vyjádřil také největší hvězda Serie A, Brazilec Kaká.

" Italský fotbal ztrácí na své důvěryhodnosti. Musíme udělat něco, aby se tyto situace už neopakovaly. Skandál, kdy byl zabit policista a teď i smrt fanouška. Může se proto stát, že mnoho skvělých a fotbalistů raději odejde, než hrát v takovémto prostředí. "

O Kaká se v poslední době nejvíce hovořilo ve spojitosti se ziskem Zlatého míče za letošní rok. AC Milan hrubě nezvládl začátek Serie A, Kaká přesto věří, že Rossoneri můžou manka stále dohnat a vyhrát Serii A.

" Když vyhraji Zlatý míč, budu děkovat bohu a všem, co mi pomáhají, zejména mé ženě. Stále také můžeme vyhrát Scudetto. Nejsem pesimista, stále můžeme Inter dohnat. Je před námi ještě hodně zápasů. Sním o finále Ligy Mistrů AC Milan - FC Barcelona. Chtěl bych také vyhrát Olympijské hry, jelikož Brazílii je nikdy nevyhrála. Problém je ale v mém věku, přesto doufám, že mě Carlos Dunga vybere a já mu to budu moc oplatit na hřišti. Opravdu rád bych zažil toto "čínské dobrodružství. "

Kaká se také vyjádřil k situaci jeho krajana Adriana v dresu Interu Milan.

" Mluvil jsem nedávno s Adrianem a já jsem šťastný, že jsem v Miláně. Adriano by chtěl častěji hrát a možná taky najít vnitřní pohodu. Ale o ničem více jsme spolu nemluvili, jelikož přesně neznám jeho situaci. "

Kam dál?

Jakub Košťan / channel4.com, goal.com

Související odkazy
Nejnovější články