Zpět na » Serie A » Ohlédnutí za prvním finále poháru

Serie A - Ohlédnutí za prvním finále poháru

0

Líbilo se

10.05. - AS Řím včera v prvním zápase finále Coppa Italia rozdrtil Inter Milán. Jak viděli utkání trenéři a někteří hráči? Podívejte se na zápasové video!

Trenér AS Luciano Spalletti nemohl být nespokojen: "Tenhle večer se nám opravdu povedl, jsme šťastní. Ale nesmíme zapomínat, že to je teprve první poločas. Začali jsme skvěle a než se hosté vzpamatovali, bylo to tři nula. Zkusili se zvednout po naší chybě, ale nemohli to zvládnout. Dnes nám to prostě šlo."

Jeho protějšek Roberto Mancini byl o poznání zklamanější: "Když prohrajete takovým rozdílem a navíc po takovém výkonu, není moc co říct. Ale bylo vidět, že domácí mají úplně jinou motivaci. Jestli můžeme zvrátit průběh? Potřebovali bychom zázrak, bude téměř nemožné dát čtyři branky. Ale musíme to zkusit, hlavně musíme hrát lépe."

Hráči Interu samozřejmě nemohli být spokojení. Věděli, že sem jim zápas nepovedl.

Javier Zanetti: "Všechno, co jsme mohli zkazit v celé sezoně, jsme zkazili dnes. Můžeme ale finále ještě zdramatizovat, nechceme zakončit sezonu takovýmhle způsobem."

Marco Materazzi: "Musíme poblahopřát Římu, dnes hrál skvěle a dal šest branek. Hráli jsme snad nejhorší zápas v celé sezoně, ale to se prostě stane. Nesmíme zapomínat, že jsme vyhráli Scudetto. Máme před sebou velký úkol, otočit tento výsledek."

Dejan Stankovič: "Řím hrál stejně jako Inter před pár lety, byli hladoví po úspěchu a předvedli to. Možná jsme byli trochu unavení a demotivovaní po zisku Scudetta, ale teď se hraje na San Siru a my musíme hrát a otočit tento výsledek."

Video ze zápasu (místy zhoršená kvalita):

Zdeněk Leitkep / channel4.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články