Zpět na » Serie A » Milán hledá posily v Brazílii

Serie A - Milán hledá posily v Brazílii

0

Líbilo se

10.05. - Lovec brazilských talentů pro milánské AC, Leonardo, nebude zahálet ani v nastávajícím přestupním termínu. Mistr světa z USA v roce 1994 objevil pro klub z via Turati dříve například ofensivního záložníka Kaká. Nyní chce Leonardo k rossoneri přivést zkušeného Zè Roberta a mladého Alexandreho Pata. + video

Leonardo ohledně možných posil pro Milán uvedl: "Hledáme hráče vhodné pro rozestavení 4-3-1-2." Pato podle něj musí nejprve fotbalově vyspět do té míry, aby mohl hrát v Evropě. Fotbalisté z Brazílie se u kouče Ancelottiho těší značné popularitě. Milánský kouč nyní v základní sestavě využívá brankáře Didu a ofensivně laděného Kaká s Ronaldem. Mezi náhradníky můžeme u rossoneri najít Ricarda Oliveiru, Cafú a Serginha.

Alexandre Pato oslaví v září teprve sedmnácté narozeniny. Kolem výjimečně talentovaného útočníka z Internacionalu krouží například Liverpool. Pato zazářil hned při své premiéře v profesionálním fotbale. Proti Palmeiras zaznamenal tři asistence a jednu branku. Internacional tehdy, v listopadu 2006, zvítězil 4:1. Své umění Pato prezentoval již i na mezinárodní scéně. V prosinci minulého roku nastoupil proti elitním soupeřům na Mistrovství světa klubů. Brazilcům pomohl k vítězství na jihoamerickém šampionátu juniorských týmů začátkem roku 2007 v Paraguayi.

Pato v akci

Zatímco Pato je teprve na začátku kariéry, dvaatřicetiletý Zè Roberto má zkušeností na rozdávání. Na evropském kontinetu dobýval úspěchy s Realem Madrid, Bayerem Leverkusen a Bayernem Mnichov. Od roku 2006 působí v rodné Brazílii za klub Santos. Fotbalista hrající nejčastěji na levém křídle je držitelem stříbrné medaile z Mistrovství světa ve Francii v roce 1998.

/ sportal.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články