Zpět na » Serie A » Turín věří v záchranu

Serie A - Turín věří v záchranu

0

Líbilo se

10.05. - Torino se tři kola před koncem nachází na 14. místě. Od sestupu dělí fotbalisty z Piemontu dvoubodový náskok na Sienu. Turínské ještě čekají zápasy na půdě římského AS a Interu. Přesto jsou De Biasiho svěřenci plni optimismu. Alespoň to vyplývá ze slov velezkušeného útočníka Muzziho.

Udržení Turína mezi elitou by mohlo v příštím ročníku zatraktivnit Serii A. V následující sezóně by totiž "Býci" mohli změřit síly s městským rivalem vyznávajícím bíločerné barvy. Vzhledem k postavení Juventusu v Serii B již osud turínského derby v příštím ročníku nejvyšší soutěže závisí praktický pouze na klubu Granata.

Roberto Muzzi, který má z turínského klubu na kontě nejvíce branek v průběhu kariéry, se sestupu neobává. "Čekají nás tři těžké zápasy, ale díky nepostradatelné podpoře našich fanoušků se nám podaří zachránit;" věří si kanonýr. Muzzi se nebojí dokonce ani utkání na římském Olympijském stadiónu. "Jedeme do Říma zvítězit. Jsme si vědomi toho, že když se nám to podaří, budeme téměř zachráněni;" tvrdí pětatřicetiletý matador nejvyšší soutěže. Zápas bude mít pro Muzziho pikantní příchuť, neboť v AS odehrál šest sezón. Na konci května Turín ještě hostí Livorno a poté zavítá na San Siro, kde narazí na mistrovský Inter. Chce-li Muzzi zachránit turínský klub v nejvyšší soutěži, musí se polepšit v koncovce. Letos totiž skóroval pouze dvakrát.

/ sportal.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články