Zpět na » Serie A » Ancelotti vybírá posily

Serie A - Ancelotti vybírá posily

0

Líbilo se

26.05. - Milánští se stali králi Evropského fotbalu. Trenér Rossoneri dnes promluvil o možných posilách týmu. A posily si vyhlédl vskutku královské.

Trenér AC Milán Carlo Ancelotti nyní hledá hráče, kteří by jeho tým mohli posílit pro příští sezonu. Jeho seznam obsahuje i Ronaldinha, Samuela Eto'o nebo Philippa Mexese.

"K udržení se na evropské špičce bude náš tým potřebovat nové impulsy. Pokud budeme podepisovat hráče, s největší pravděpodobností to budou nejlepší světoví fotbalisté. Ronaldinho a Eto'o by byli fantastické posily, vždyť Eto'o je možná nejlepší zakončovatel na světě! Ale víc k tomu nemohu říct, to musíte pochopit." prohlásil Ancelotti na adresu současných hráčů Barcelony.

Pokud by přišel Eto'o, zřejmě by padla možnost návratu Ĺ evčenka. K dispozici jsou navíc stále i Pippo Inzaghi, který rozhodl finále Ligy Mistrů, znovuzrozený Ronaldo a velmi drahý nákup Ricardo Olivera. Další otázka tedy zní, odejde Alberto Gilardino?

"Alberto je v Miláně velmi šťastný. On umí dávat branky, jeho hodnocení klesá a stoupá s počtem vstřelených branek. Jeho odchod není aktuální."

V obraně se rýsuje problém nedostatku obránců. Billy Costacurta skončil, Paola Maldiniho totéž čeká po příští sezoně a Kakha Kaladze by údajně rád zamířil do Premier League.

"Pokud bych si měl vybrat stopera, byl by to Mexes. Podle mě je to nejsilnější střední obránce, kterého by bylo možno získat. Bral bych ho všemi deseti."

Ancelotti také zareagoval na gratulaci k vítězství v Lize Mistrů, která přišla od Massima Morattiho z Interu.

"Inter slaví Scudetto, protože ho vyhráli. Ze stejného důvodu my slavíme ušatý pohár. Vím, že Interisti si přáli, abychom prohráli. Ale totéž bychom přáli my jim, je to zcela normální."

Milán trápí pro poslední kolo Serie A zranění. "Abrosini má nakopnutý kotník, problémy mají i Maldini, Inzaghi a Kaká. Stop za karty mají Ronaldo, Ricardo Olivera a Yoann Gourcuff. Zřejmě budou hrát Gilardino s Borriellem, oni to zvládnou." zakončil Ancelotti rozhovor.

Přestupová přání Ancelottiho jsou hodně neskromná. Získat Ronaldinha, Eto'a a Mexese se s největší pravděpodobností nepovede. Kdo ale věřil, že Berlusconi přivede zdarma Rivalda?

Zdeněk Leitkep / channel4.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články