Zpět na » Serie A » V Udine se chystá výprodej

Serie A - V Udine se chystá výprodej

0

Líbilo se

26.05. - Vedení týmu Udinese se v létě nudit nebude. Před představiteli bianconeri stojí velmi obtížný úkol. Celek z Friuli potřebuje sehnat náhradu na minimálně za tři opory, které jsou na odchodu. Po Iaquintovi a Muntarim, kteří svůj přestup z Udine již avizovali, potvrdil i Pinzi, že zítra za Malesaniho celek sehraje poslední zápas. Velký zájem je navíc i o De Sanctise a Zapatu.

Fotbalisté připravení k odchodu z Friuli se začínají množit. Reprezentační útočník Vincenzo Iaquinta je v hledáčku italských velkoklubů. Muntari míří do anglického Portsmouthu. O gólmana De Sanctise se zřejmě bude přetahovat Lazio s Palermem. Mladý kolumbijský zadák Cristiano Zapata má blízko k přestupu do Milána nebo Fiorentiny.

Další vráska naskočila prezidentovi Pozzovi po slovech opory záložních řad. Giampiero Pinzi neskrývá zklamání z končící sezóny. "S chutí jsem v Udine pobyl sedm let, ale nyní zde nenacházím motivaci. Před sezónou se mluvilo o Lize mistrů i o scudettu. Já jsem nabádal ke skromnosti, za což jsem byl od nařízených pokárán. Nyní zde panuje nejednotná atmosféra. Chybějí plány a cíle, které by chtěli zde přítomné osoby následovat," řekl středopolař Pinzi. Ĺ estadvacetiletý fotbalista, který si jednou zahrál za italskou reprezentaci, patří ke služebně nejstarším hráčům v Udine. Za bíločerné hraje již od sezóny 2000/2001. Před tím působil v římském Laziu. Svoji cílovou stanici po této sezóně Pinzi zatím nejmenoval. Mezi zájemci o záložníka, jenž touží po nových zkušenostech, figuruje podle serveru tuttomercatoweb.com Turín, Neapol a římské AS.

Odhodlání zůstat v Udine potvrdil například brazilský středopolař Siqueira. Téměř jisté je i setrvání českých Tomášů - Sivoka a Zápotočného. Oba reprezentanti Brücknerova výběru přestoupili do Udine teprve v zimě a pomalu si získávají místo v základu.

/ eurosport.yahoo.com; tuttomercatoweb.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články