Zpět na » Serie A » Inzaghi se vrací do reprezentace

Serie A - Inzaghi se vrací do reprezentace

0

Líbilo se

28.05. - Filippo Inzaghi, který vystřílel milánskému AC pohár v Lize mistrů, se vrací do reprezentace. V Donadoniho nominaci na zápasy kvalifikace s Faerskými ostrovy a Litvou nejsou žádní nováčci. Kouč naopak nepovolal Toniho s Gilardinem.

Itálii čeká v sobotu 2. června od 20:45 zápas v Torshavnu proti Faerským ostrovům. Ve středu 6. června od 20:45 nastoupí Donadoniho svěřenci proti Litvě. Italové se vracejí do hry po dvou měsících, naposledy v Bari porazili Skotsko.

Luca Toni chybí v Donadoniho nominaci kvůli zranění. Gilardino se nenachází v potřebné kondici. Nejlepší kanonýr soutěže Totti zatím návrat do reprezentace nechystá. V Donadoniho nominaci jasně dominují zástupci milánského AC. Rossoneri vysílají do reprezentace pět hráčů. Druhé nejvyšší zastoupení má se třemi fotbalisty římské AS. Juventus, Fiorentinu, Palermo a Livorno budou u Squadry Azzurry reprezentovat dva muži. Po jednom zástupci má v Donadoniho výběru Inter, Lazio, Udinese, Sampdoria, Turín a španělský Real s Barcelonou.

Filippo Inzaghi, přezdívaný Alta Tensione neboli Vysoké napětí, nastoupil za reprezentační tým naposledy 7. října proti Ukrajině. Poslední branku si připsal začátkem září loňského roku proti Litvě.

Donadoniho nominace:

Brankáři: Abbiati (Turín), Amelia (Livorno), Buffon (Juventus).
Obránci: Barzagli (Palermo), Cannavaro (Real Madrid), Gamberini (Fiorentina), Materazzi (Inter), Oddo (AC Milán), Pasqual (Fiorentina), Tonetto (AS Řím), Zambrotta (Barcelona).
Záložníci: Ambrosini (AC Milán), De Rossi (AS Řím), Diana (Palermo) Gattuso (AC Milán), Perrotta (AS Řím), Pirlo (AC Milán).
Ăštočníci: Del Piero (Juventus), Di Natale (Udinese), Inzaghi (AC Milán), Lucarelli (Livorno), Quagliarella (Sampdoria), Rocchi (Lazio).

/ gazzetta.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články