Zpět na » Serie A » Ohlasy trenérů na 12. kolo Serie A

Serie A - Ohlasy trenérů na 12. kolo Serie A

Ohlasy trenérů na 12. kolo Serie A © -

0

Líbilo se

13.11. - Ohlasy trenérů: Fotbalportal.cz vám přináší ohlasy trenérů na zápasy 12. kola Serie A

Atalanta - AC Milan (zrušeno)

Cristiano Doni (Atalanta): Fanoušci mi řekli, že pokud se bude dál pokračovat hrát, že by se mohlo stát něco velkýho.
Carlo Ancelotti (AC Milan): Je mi líto, co se stalo, ale musíme poslouchat vedení. Niv víc říci nemůžu. Doufali jsme, že se věci změnily k lepšímu, ale takhle tomu vůbec nerozumíme.


Reggina - Janov 2:0

Renzo Ulivieri (Reggina): Měli bychom mluvit o výtržnících jako o celkovým problému dnešního fotbalu. Myslím si, že to byla hrozná nehoda a měli bychom se podívat na účet policie, která to zavinila. Nelibí se nám taky fakt, že jsme museli v neděli zápas odehrát.
Gian Piero Gasperini (Janov): Nehráli jsme šance, Figueroa měl několi šancí, ale ani jednu neproměnil. Joelsonův gól nás vyvedl z koncentrace a nedokázali jsme s výsledkem poté nic udělat.


Siena - Livorno 2:3

Giovanni Lombardi Stronati (generální manažér Sieny): Mluvili jsme s trenérem a víme, že má stále motivaci pracovat ve své práci. Chtěli jsme ze sebe shodit deku, ale byli jsme zaskočení i údálostí, která se stala.
Francesco Tavano (hráč Livorna): Získali jsem důležité tři body a doufáme, že bude hrát tak, jako dnes. Sezóna je dlouhá a tohle byla důležitá výhra. Zlepšili jsme se a nyní věříme ve vnitřní sílu týmu.


Torino - Catania 1:1

Walter Novellino (Torino): Výsledek je spravedlivý. Chtěli jsme mít vše pod kontrolou, ale v současné chvíli má Catania velmi kvalitní tým. Jsem trochu nespokojen, mohli jsme hrát trochu jinak, ale s bodem jsme spokojeni.
Silvio Baldini (Catania): Tým ukázal, že v těžkých momentech umí ukázat svou vnitřní sílu. Myslím si, že bod jsme si určitě zasložili.

Jakub Košťan / channel4.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články