Zpět na » Serie A » Uvidí Řím ve finále italského poháru tři elitní útočníky?

Uvidí Řím ve finále italského poháru tři elitní útočníky?

Uvidí Řím ve finále italského poháru tři elitní útočníky? © squawka.com - Giuseppe Rossi

0

Líbilo se

03.05. - PREVIEW Neapol a Fiorentina, tyto dva týmy se poperou o italský pohár. Na olympijském stadionu v Římě bychom mohli vidět na trávníku tři elitní útočníky. Kouč fialek Vincenzo Montella totiž chystá dva velké návraty.

Ve finále italského poháru nás zajisté čeká zajímavá podívaná. O ni se postará pravděpodobně trenér Fiorentiny Vincenzo Montella, který by do základní sestavy mohl nasadit své dvě ofenzivní hvězdy.

Mario Gómez a Giuseppe Rossi toho v této sezóně příliš neodehráli. A spolu už téměř vůbec nic. Do finálového utkání by ale měli být překvapivě oba připraveni a mohli by si zahrát v útoku již od první minuty. A to je pro Fiorentinu výborná zpráva.

A na druhé straně přišel s dobrými zprávami i Rafa Benítez. Ten měl ve finále CA postrádat nejlepšího střelce Gonzala Higuaína, který si v utkání proti Interu poranil holenní kost. Higuaín se ale uzdravil a je v sestavě, podobně jako nedávno operovaný Christian Maggio.

Čeká nás tak opravdu zajímavá podívaná. Rozhodovat budou maličkosti, podobně jako ve vzájemných zápasech v této sezóně. V obou duelech naplno bodovali hosté, ve Florencii vyhrála Neapol, na Stadio San Paolo se radovala Fiorentina.

V lize má momentálně lepší formu Fiorentina. Ta dokázala v posledních čtyřech zápasech hned třikrát vyhrát. Naopak Neapol dvakrát za sebou remizovala a poslední nepovedené zápasy znamenaly, že o druhé místo Neapol opravdu bojovat nebude.

Co se týče italského poháru, fialky dokázaly přejít přes Chievo, Sienu a v semifinále přes Udinese. Neapol si poradila s Atalantou, Laziem a AS Římem, kterému v dvojutkání nasázela pět branek.

Favorita v tomto utkání budeme opravdu hledat těžko. Pokud ale Montella opravdu nasadí dvojici střelců Rossi - Gómez, osobně bych sázel na vítězství fialek.

ACF FiorentinaFiorentina - NeapolSSC Napoli

Finále Coppa Italia
Olympijský stadion, AS Řím
Sobota 4.5, 21:00

Tip: 0
Tip na střelce: Mario Gómez - Gonzalo Higuaín

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Nejnovější články