Zpět na » Serie A » První přestupové střípky

Serie A - První přestupové střípky

0

Líbilo se

29.05. - Sotva v Itálii skončila ligová sezóna, řada klubů se již vrhla do přestupových vyjednávání. Přestože oficiálním datem znovuotevření přestupového trhu je 1. červenec, schůzky mezi fotbalovými funkcionáři proběhnou již v nejbližších dnech. Jména prvních přestupových adeptů přinášíme níže.

Jistý je již přestup Bazzaniho z janovské Sampdorie do Livorna. Taktéž české duo Hable, Mazuch, se stěhuje z Hradce Králové, respektive z Brna, do Fiorentiny. Jejich začlenění do A-týmu Violy hned v příští sezóně je ovšem málo pravděpodobné.

Juventus se již údajně dohodl s Udinese na přestupové částce 8 miliónů eur za Iaquintu. Klub z Friuli naopak zatím odmítl nabídku Turínských za obránce Zapatu. Do Turína, tentokrát ovšem do klubu Granata, má namířeno Giampiero Pinzi. Udinese možná rozšíří svoji základnu Jihoameričanů. Z klubu Estudiantes se bianconeri zamlouvá brzy pětadvacetiletý útočník Mariano Pavone.

Bergamo, které v létě nejspíš opustí Ventola s Vierim, bude muset zaplnit mezeru po těchto hráčích v útoku. Černomodré by mohl posílit Cacia (Piacenza) nebo Pellissier (Chevo). Z Palerma se na sever s největší pravděpodobností přestěhuje obránce Biava.

Na posílení se chystá Parma, která by se v příští sezóně ráda vyhnula záchranářským starostem. Klub z Emílie je krůček od příchodu ofensivního záložníka Foggii, který na jaře bojoval za Regginu. Parma si navíc vyhlédla zadáka Falconeho, kterému v Sampdorii končí smlouva.

Sampdorii čeká zřejmě velká přeměna kádru. Mezi prvními vyhlédnutými posilami je dvacetiletý zadák Nicola Belmonte z Bari. Římské AS zahájí jednání s Cagliari o přestupu záložníka Marchiniho. Reggina uvažuje o nákupu uruguayského obránce Carlose Valdeze z Trevisa.

Ĺ pílmachr Empoli Ighli Vannucchi se rozhodl zůstat v toskánském klubu, pro který bude zajisté významnou oporou v Poháru UEFA. "Zůstanu v Empoli, řekl bych ne i velkým klubům," uvedl Vannucchi.

/ eurosport.yahoo.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články