Zpět na » Serie A » Italská repre - ohlasy, známky a video

Serie A - Italská repre - ohlasy, známky a video

0

Líbilo se

03.06. - Ohlednutí za včerejším zápasem Faerských ostrovů s Itálií uzavíráme představením vybraných ohlasů aktérů duelu. Pro jasnější představu o počínání Squadry Azzurry v šestém utkání kvalifikace na ME přinášíme i známkování a videozáznam s nejpodstatnějšími momenty souboje "Davida s Goliášem".

Největšími hvězdami zápasu byli dle hodnocení serveru datasport.it Andrea Pirlo a jeho milánský kolega Pippo Inzaghi. Kanonýrovi parťáci z útoku naopak dopadli nejhůře. Del Piero, Rocchi i Inzaghiho náhradník Lucarelli obdrželi podprůměrnou známku 5. Kouč Donadoni si mohl pochvalovat zařazení Diany z Palerma do základu. Záložník odvedl velmi dobrý výkon, který korunoval centrem na druhou italskou branku.

Známky italských fotbalistů (podle serveru datasport.it): Buffon 6; Oddo 6, Materazzi 6 (Barzagli 6), Cannavaro 6, Tonetto 5,5; Pirlo 7, Gattuso 6, Diana 6,5; Inzaghi 7 (Lucarelli 5), Del Piero 5, Rocchi 5 (Quagliarella nehodnocen)

Aimo Diana přiznal, že italský tým nepodal dobrý výkon. "Určitě jsme neodehráli dobrý zápas. V závěru jsme riskovali dobrou pověst, ale neříkejte, že jsme nebyli dostatečně koncentrovaní, to není pravda. Takovéhle zápasy jsou spojeny s jistým rizikem, protože v nich chybí motivace. Nebylo to lehké," řekl středopolař Palerma.

Hlavní hrdina utkání, Filippo Inzaghi sdělil novinářům hlavní problémy, se kterými se mužstvo potýkalo. "Nebylo to lehké, to víme. Po dobrém začátku nás trápil špatný terén a zima. Avšak nejdůležitější jsou tři body, protože nyní se nacházíme na postupové pozici. Kdybychom vyhráli 7:1, získali bychom také jenom tři body. Nehráli jsme dobře, avšak zápas jsme nepodcenili. Jednoduše jsme nehráli nejlépe," uzavřel autor rozhodujících branek letošního finále Ligy mistrů.

Trenér Roberto Donadoni odmítl zisk tří bodů označovat za hořké vítězství. "Nemluvil bych o hořké výhře, protože když vyhrajete, nemůžete být nikdy zklamaní. Měli jsme hodně šancí ke skórování, ale nevyužili jsme je." Kouč konkrétně hovořil o Alessandrovi Del Pierovi. "Zahodili jsme hodně šancí, především Del Piero, který několikrát měl blízko ke gólu. Kdyby 'Ale' skóroval, zvítězili bychom 4:1, a nikdo by nic nenamítal," myslí si Lippiho nástupce u italské reprezentace.

Video ze včerejšího utkání

/ datasport.it; youtube.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Nejnovější články