Zpět na » Serie A » William Carvalho jedním z letních cílů Juventusu

William Carvalho jedním z letních cílů Juventusu

William Carvalho jedním z letních cílů Juventusu © goal.com - William Carvalho

0

Líbilo se

15.03. - Italský Juventus si už vybírá nové posily, které by trenér Conte rád v létě přivítal ve svém kádru. Mladý a talentovaný obránce portugalského Sportingu William Carvalho je jedním z nich. Na začátku dubna poletí do Portugalska speciální mise vedená sportovním ředitelem Paraticim, která bude mít za úkol získat informace o možném prodeji portugalského reprezentanta.

Vyhledávání nových talentů. To bude hlavní úkol cesty sportovního ředitele Juventusu Fabia Paraticiho do Portugalska, která se uskuteční na začátku příštího měsíce. Ačkoliv Paratici nejede získávat informace pouze o Williamu Carvalhovi, už teď je jasné, že mladý portugalský obránce je hlavním cílem turínského Juventusu.

Tým italských mistrů sleduje obránce narozeného v roce 1992 již delší dobu. Získat se ho ale zatím nepokusil. Podle italského tisku se však finální krok uskuteční v průběhu letního přestupového období. S portugalskými obránci mají v Juventusu navíc dobré zkušenosti. Před několika sezónami v Turíně působil José Andrade, který zde zanechal velmi dobrý dojem. Svými výkony a také sympatickým reprezentováním klubu mimo hřiště zde otevřel dveře portugalským zadákům dokořán.

Fabio Paratici po návratu ze své cesty podá u vedení Juventusu závěrečnou zprávu i ostatních hráčích, zejména těch mladých a talentovaných hrajících v Benfice, Sportingu a Portu. Juventus podle vyjádření všech zainteresovaných nemá v létě zájem prodávat své největší hvězdy, ale pouze dostatečně doplnit kádr tak, aby konečně prorazil v Lize mistrů.

Je velmi pravděpodobné, že se Paratici sejde i se zástupci portugalského záložníka Fernanda. Brazilský rodák je v hledáčku Juventusu již od zimního přestupového období. Po sedmi letech mu totiž v Portu končí smlouva a specialitou šéfa přestupů turínského klubu Marotty je právě získávání hráčů s končící smlouvou.

Kam dál?

Tomáš Vlasák / FotbalPortal.cz/ Goal.com

Související odkazy
Nejnovější články