Zpět na » Serie A » Pouze Zápotočný slavil výhru

Pouze Zápotočný slavil výhru

Pouze Zápotočný slavil výhru © -

0

Líbilo se

12.11. - Česko - slovenská stopa v Serii A: Pouze Tomáš Zápotočný slavil výhru svého týmu. Zdeněk Grygera pomohl vybojovat remízu v Parmě. Marek Hamšík a Lukáš Jarolím svým týmům k bodovému zisku nedokázali pomoci.

Ve Florencii se měl odehrát souboj českých obránců, ale Tomáše Ujfalušiho vyřadilo ze hry zranění. Nastoupil tak pouze Tomáš Zápotočný a svému týmu hned pomohl k překvapivým třem bodům. Zápotočný na pravé straně hřiště pokryl ofensivní výpady Pasquala a od redakce Datasportu dostal průměrnou známku 6.

Marek Hamšík nastoupil opět v základní sestavě a s Neapolí proti Palermo dlouho bojoval o body. Nakonec ale ani jeho snaha k bodům nevedla a Neapol prohrála. Hamšík dostal lehce nadprůměrnou známku 6,5.

Siena Lukáše Jarolíma chtěla proti Livorno vybojovat tři body, nakonec ale v Toskánském derby rivalovi podlehla. Lukáši Jarolímovi se zápas nevyvedl a dostal podprůměrnou známku 5.

Zdeněk Grygera si prožil peklo v obraně Juventusu. Především Reginaldo ho zle proháněl a Grygera mu nestačil. Juventusu se přesto povedlo vybojovat remízu, Grygera dostal nízkou známku 5.

Ostatní Češi nenastoupili.

Kam dál?

Zdeněk Leitkep / datasport.it

Související odkazy
Noviny
Nejnovější články