Zpět na » Serie A » Další překážkou azzurri je Litva

Serie A - Další překážkou azzurri je Litva

0

Líbilo se

05.06. - Italská reprezentace zítra nastoupí k sedmému utkání v kvalifikaci na evropský šampionát. Donadoniho celek vstoupí do druhé poloviny zápasu v Litvě proti soupeři, kteří na italské půdě dokázal uhrát remízu.

Italská reprezentace nastoupí v Litvě zřejmě v avizovaném rozestavení 4-1-4-1. Tento herní systém již Donadoni vyzkoušel v gruzínském Tbilisi. Ăšnava v závěru sezóny a fyzické vyčerpání donutí kouče Donadoniho posadit na lavičku Gennara Gattusa. Kapitán Cannavaro je údajně schopen odehrát pouze jeden poločas.

Italové nastoupí proti fotbalistům Litvy pošesté v historii. V Pobaltí azzurri zvítězili 1:0 v roce 1995 a v roce 2002 zde uhráli bezbrankovou remízu. V Itálii Litva dvakrát prohrála 4:0 (v roce 1995 a 2001) a v zatím posledním měření sil zde remizovala v září 2006 1:1.

Předpokládaná sestava:
Buffon; Zambrotta, Cannavaro (Barzagli), Materazzi, Tonetto; Pirlo, Quagliarella, De Rossi, Perrotta, Di Natale; Inzaghi

Zápas začíná zítra ve 20:45 v Kaunasu a bude jej řídit nizozemský rozhodčí Vink. Ve skupině B ve středu poměří síly i Faerské ostrovy se Skotskem a Francie s Gruzií.

/ gazzetta.it; datasport.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články