Zpět na » Serie A » Cagliari projde velkou změnou kádru

Serie A - Cagliari projde velkou změnou kádru

0

Líbilo se

06.06. - Cagliari se nachází v těchto situaci. Bude zasaženo odlivem řady opor. Gólmanovi Chimentimu končí smlouva, útočník Langella poznal, že potřebuje změnit klima a Canini, Marchini, Esposito či Suazo jsou zavaleni nabídkami z několika stran. Prezident Cagliari Cellino ovšem nezahálí a už vyjednává o posílení týmu mladými hráči.

Největším pokladem sardského mužstva je rychlý ostrostřelec Suazo. Hlavní zájemcem o Hondurasana, letos nejlepšího střelce červenomodrých, je mistrovský Inter. Cagliari nyní s nerazzurri vyjednává o odstupném a v úvahu připadá i kompenzace v podobě mladých hráčů. Na Sardinii se možná bude stěhovat Nigérijec Obinna, jenž sice hrál v této sezóně za Chievo, ale jeho práva vlastní právě Inter. Další alternativou odstupného ze strany držitele letošního scudetta může být dvojice zatím příliš neotrkaných fotbalistů Marco Andreolli a Roberto Acquafresca (letos Treviso).

Za obránce Micheleho Caniniho, který se každým dnem přibližuje k fialovému dresu Fiorentiny, možná vyšlou Toskánci na Sardinii také náhradu. Tou by měl být Brazilec Do Prado, hostující letos za druholigovou Speziu.

K odchodu z týmu je připraven Antonio Langella, jenž se letos neprosadil a Mauro Esposito, kterého by ráda uvítala v případě postupu Neapol. Do nově budovaného útoku proto Cagliari láká třiadvacetiletého argentince Joaquina Larriveye z Huracanu. Vyloučen není ani příchod Alessandra Matriho. Práva na dvaadvacetiletého útočníka Rimini si dělí Lazio a AC Milán. V těchto klubech by ovšem nedostával tolik příležitostí, které by mu vytvořilo Cagliari.

Smlouva v Cagliari končí záložníkům Coluccimu a Conticchiovi či gólmanovi Chimentimu. Mezi tyčemi by mohl posledně jmenovaného nahradit juniorský reprezentant Curci, kterého nabízí Řím výměnou za Marchiniho.

K většině hráčských výměn by Sardové měli vyinkasovat i nemalé finanční odstupné, které může být prostředkem k získání dalších opor do červenomodrých řad. Cellino musí svůj klub připravit tak, aby mohl hrát v poklidném středu ligové tabulky. Tým byl povede i v příští sezóně kouč Giampaolo.

/ tuttomercatoweb.it; datasport.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články