Zpět na » Serie A » Ranieri promluvil o přestupových plánech

Serie A - Ranieri promluvil o přestupových plánech

0

Líbilo se

07.06. - Nový trenér Juventusu Claudio Ranieri dnes pro Tuttosport promluvil o chystaných přestupech. Vyjádřil se k hráčům, kteří jsou s Juventusem nejvíce spojováni.

"Nejdůležitější je, abychom měli silný tým. Všichni nyní pracujeme na tom, abychom vytvořili seznam hráčů, kteří udělají náš současný tým ještě silnějším. Naší prioritou v tuto chvíli je silový záložník, který udrží naši zálohu pohromadě," zahájil rozhovor Ranieri.

"Fanoušci budou spokojeni," reagoval Ranieri na dotaz, zda může říct nějaká konkrétní jména. "Tvrdě pracujeme, abychom vytvořili silný tým. Musíte ale pochopit, že pokud řeknu jména hráčů, které se snažíme získat, jejich cena se ihned zdvojnásobí," odmítl Ranieri prozradit jména hráčů. Přesto se však k několika jménům, které jsou zmiňovány nejčasteji, vyjádřil. Prvním z nich je záložník Liverpoolu Mohamed Sissoko.

"Sissoka znám velmi dobře. Trénoval jsem ho během svého působení ve Valencii a byl jsem překvapen, že ho pustili do Liverpoolu."

Daleko opatrnější byl v případě Gilardina: "No, nechci se příliš vyjadřovat k hráčům, kteří patří jinému klubu. Právě teď mohu říci, že Iaquinta by byl vynikající nákup. Je to Mistr světa a bude velmi motivaný pro Juventus. A z taktického hlediska pro nás bude velmi prospěšný."

Posledním, ke komu se Ranieri vyjádřil, byl David Trezeguet: "Na světě není mnoho podobných střelců, jako je Trezeguet. Pokud zůstane, nechám ho hrát. Ale prodloužení smlouvy je věc mezi ním a vedením klubu."

Zdeněk Leitkep / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články