Zpět na » Serie A » Rossi jako Del Pierův nástupce?

Serie A - Rossi jako Del Pierův nástupce?

0

Líbilo se

07.06. - Ĺ ance, že i na podzim uvidíme na stadiónech Serie A Giuseppe Rossiho stále existuje. Jeden z nejtalentovanějších současných italských fotbalistů zaujal Claudia Ranieriho v Parmě natolik, že novopečený kouč Juventusu tlačí na klubové vedení, aby se pokusilo Rossiho z Manchesteru získat. + video

Podle serveru sportal.it si Juventus brousí zuby na mladého Giuseppe Rossiho. Kouč Claudio Ranieri s ním má velmi dobré zkušenosti, neboť letos společně dovedli Parmu k záchraně. Ranieri taktickými dovednostmi a Rossi devíti góly. V Juventusu by mohl útočník postupně nahradit Alessandra Del Piera. Letitá opora bianconeri oslaví v listopadu již třiatřicáté narozeniny. To znamená, že v plné formě bude schopen odehrát ještě maximálně tři sezóny. Reprezentant italské jedenadvacítky by byl za Alexe ideální náhradou. Pouze v zahrávaní standardních situací má Rossi na Del Piera co dohánět.

Rossi se nyní z Parmy vrací do Manchesteru. U letošního anglického mistra ale těžko dostane šanci nastupovat v základní sestavě. Dá se tedy předpokládat, že Giuseppe odehraje i nastávající sezónu formou hostování v jiném klubu. Pokud jej tedy některý tým nevykoupí za tučné odstupné.


Pakliže Juventus skutečně uvažuje o koupi Itala s rodištěm ve Spojených státech, rozhodně by neměl zahálet. S přibývajícím časem totiž bude Rossiho cena stoupat. Zájem o útočníka ročníku 1987 má i Fiorentina a Porto. Juventus by mohl Manchesteru nabídnout na oplátku Raffaela Palladina, který se Angličanům zamlouvá.

Videoprofil - Giuseppe Rossi

/ sportal.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články