Zpět na » Serie A » Gilardino ukončil spekulace - zůstává

Serie A - Gilardino ukončil spekulace - zůstává

0

Líbilo se

08.06. - Inter a Juventus mohou vyškrtnout ze svého seznamu případných posil jméno Alberta Gilardina. O útočníkovi se sice v posledních dnech psalo, že je na odchodu od rossoneri. Nyní se však situace mění. Alberto Gilardino se i přes sezónu, která nenaplnila jeho představy, rozhodl v milánském týmu zůstat.

Gilardino letos nastřílel nejméně branek z posledních čtyř sezón. Postupně ztratil místo v reprezentačním týmu. Zvláště v Lize mistrů byla jeho schopnost proměňování gólových šancí mizivá. Sezónu i přes triumf v mezinárodní klubové soutěži považuje Gilardino z osobního hlediska za nepříliš úspěšnou. V médiích se objevily články, které naznačovaly, že fotbalista s přezdívkou Aladino chce Milán opustit. Milánští dokonce oznámili, že pokud někdo nabídne za útočníka 24 miliónů eur, umožní klub Gilardinovi odejít. O kanonýra ihned začal usilovat Inter a Juventus.

Jak se zdá, jejich přání přivést Gilardina do svého týmu, zůstane nevyslyšeno. Viceprezident rossoneri Adriano Galliani dal dnes veřejnosti na vědomí, že útočník bude za AC kopat i třetí sezónu v řadě. "Alberto potvrdil svoji vůli zůstat v Miláně. Přistoupil na konkurenci, která je v našem týmu i ostatních velkých klubech v Evropě," řekl Galliani v rozhovoru pro Milan Channel.

Gilardino absolvoval osobní rozhovor se svým hlavním konkurentem v sestavě AC, s reprezentantem Filippem Inzaghim. "Mluvil jsem s Pippem, který mi řekl moc pěkné věci. Ale mluvil jsem i s dalšími spoluhráči, kteří mě nabádali, abych se na věci díval optimisticky. Já jsem ve skutečnosti neměl pochyby. Noviny trochu překroutily má slova, ale touha zůstat v Miláně nadále zůstává," řekl k celé záležitosti Gilardino.

/ sportal.it, tuttomercatoweb.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články