Zpět na » Serie A » Ameliova budoucnost nejistá

Serie A - Ameliova budoucnost nejistá

0

Líbilo se

08.06. - Současný brankář Livorna Marco Amelia dnes zapochyboval o svém odchodu z Toskánska. Jeho budoucnost dál zůstává nejistá.

Brankářská trojka Itálie na MS v Německu ještě před koncem sezony vyjádřila touhu odejít z Livorna a přestoupit do většího klubu. Teď to ale vypadá, že zůstane na Stadio Picchi.

"Možná tady zůstanu, i přes konflikty s prezidentem klubu, mám tu spoustu přátel a lidí, kteří mi fandí," prohlásil dnes Amelia pro Radio Radio.

"V tuto chvíli nemám žádné nabídky k přestupu. Myslím, že se všechno rozhodne do konce července. Ale jsem klidný, klidně zůstanu v Livornu," prohlásil brankář, jehož odchod komplikuje smlouva, kterou prodloužil v lednu. Díky ní je nyní jeho cena daleko vyšší.

"Prodloužil jsem smlouvu, protože do té doby jsem neměl s vedením žádné problémy. Splnili všechny mé požadavky, takže jsem podepsal. Nejlepší italské kluby mají skvělé brankáře. Snad jedině Lazio a Palermo hledají jedničku, ale konkrétní nabídku nemám," tvrdí Amelia.

"Přestup do Milána? Inter i AC mě kontaktovaly, ale když prodloužili Dida i Julio Cesar smlouvy, námluvy okamžitě skončily. Oni brankáře nepotřebují," říká Amelia.

Ameliu postihly v průběhu sezony zdravotní potíže, nyní se ale cítí dobře: "Do Vánoc bylo vše v pořádku, pak jsem měl drobné problémy. Koleno mě hodně bolelo, ale teď je vše OK. Můžu trénovat tolik, kolik chci," říká ke zdravotním problémům Amelia.

Transfer Amelii se zdál ještě před několika týdny jistou věcí. Nyní se ale přestupová jistota vytrácí.

Zdeněk Leitkep / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články